Flora Gold – nowa, zdrowa margaryna

2017-05-26 17:42

Nowa Flora Gold to prawdziwie „złota” propozycja dla chcących zadbać o zdrowe serce. Jej receptura oparta jest na kompozycji trzech cennych olejów, co skutkuje największą na rynku w kategorii produktów do smarowania pieczywa zawartością kwasów tłuszczowych Omega 3 i 6. Florę Gold charakteryzuje też maślany smak.

Flora Gold – nowa, zdrowa margaryna
Autor: materiały prasowe Flora Flora Gold ma wysoką zawartość wielonienasyconych kwasów tłuszczowych

Spis treści

  1. Flora Gold - "złote" wielonienasycone kwasy tłuszczowe
  2. Flora Original i Flora Light w nowych opakowaniach

Flora Gold - "złote" wielonienasycone kwasy tłuszczowe

Receptura nowej Flory Gold to między innymi połączenie trzech niezwykle korzystnych dla naszego organizmu olejów roślinnych: słonecznikowego, lnianego i rzepakowego. Są one źródłem tłuszczów nienasyconych, które mają wpływ na utrzymanie właściwego poziomu cholesterolu. Włączenie do diety tłuszczów roślinnych zalecają najważniejsze instytucje zajmujące się określaniem zaleceń żywieniowych na świecie, jak Światowa Organizacja Zdrowia oraz Instytut Żywności i Żywienia.

Co więcej, Flora Gold zawiera największe ilości wielonienasyconych kwasów tłuszczowych Omega-3 i Omega-6 na polskim rynku w kategorii produktów do smarowania pieczywa (8,2 g Omega-3 i 26 g Omega-6). Dlatego Flora Gold jest szczególnie polecana chcącym zadbać o swoje serce.

Flora Gold cechuje się także maślanym smakiem.

Flora Gold ma wyróżniające się na półce opakowaniem. Cechują je intensywne, nasycone kolory, odwołanie do receptury opartej na olejach roślinnych oraz jasno komunikowane zalety produktu.

Flora Original i Flora Light w nowych opakowaniach

Flora Gold powiększyła portfolio produktów marki Flora. Jednocześnie, dotychczas obecne na rynku Flora Original i Flora Light, zyskały nowe opakowania. Ich kolorystyka zwraca uwagę na naturalne pochodzenie najcenniejszych składników, czyli olejów: słonecznikowego, lnianego i rzepakowego. Nowe opakowania podkreślają fakt, że produkty są źródłem naturalnych Omega-3 i 6.

Rekomendowana cena detaliczna:

Flora Gold / Flora Original / Flora Light - 7,29 zł