Dzbanek BRITA fill&enjoy Fun - mały, kolorowy dostarczyciel zdrowej wody

2016-07-19 12:01 Brita
TEMP23084-Edit.jpg
Autor: Brita

Wyposażając niewielkie wnętrze postawmy na małe dodatki, które ułatwią codzienne życie, a dodatkowo dodadzą mu barw za sprawą nowoczesnego wzornictwa i energetycznego koloru. A jeśli jeszcze taki drobiazg może służyć naszemu zdrowiu - to tym lepiej. Wszystkie te cechy ma dzbanek filtrujący BRITA fill&enjoy Fun.

Planując dla siebie przestrzeń mieszkalną, wielu z nas szuka inspiracji w trendzie compact living. Małe przestrzenie wymagają bowiem przemyślanego rozłożenia mebli oraz innych przedmiotów codziennego użytku – wszystko po to, by mieszkanie zaspokajało potrzeby domownika szukającego wygody i chwili wytchnienia.

W zgodzie z tym trendem, z myślą o ludziach, którzy cenią sobie zdrowy tryb życia i mają niewielkie mieszkania, Brita stworzyła nowy designerski dzbanek BRITA fill&enjoy Fun. Filtrowanie i przechowywanie wody jeszcze nigdy nie było tak łatwe i stylowe! Dzbanek filtrujący pozwala uzyskać smaczną, przejrzystą wodę i nie zajmuje wiele miejsca na stole w pokoju czy kuchni. Umożliwia personalizację wnętrza za pomocą jednego z czterech, energetycznych kolorów: niebieskiego, limonkowego, różowego lub fioletowego.

BRITA fill&enjoy Fun zamiast uchwytu ma delikatne wgłębienia na dłoń, ułatwiające trzymanie.

Dzbanek filtrujący BRITA fill&enjoy Fun

Sugerowana cena: 70 PLN;

Pojemność: 1 litr wody przefiltrowanej, 1,5 litra pojemności całkowitej;

Wydajność: jeden wkład filtrujący, wystarczający na miesiąc użytkowania, filtr redukuje zawartość chloru oraz innych substancji, które negatywnie wpływają na smak wody;

Dostępny w czterech kolorach: niebieskim, limonkowym, różowym, fioletowym;

Rozwiązanie korzystne cenowo: 1 litr wody filtrowanej w dzbanku BRITA FUN to koszt ok. 20 groszy.