Dzbanek BRITA fill&enjoy Fun - mały, kolorowy dostarczyciel zdrowej wody

2016-07-19 12:01

Wyposażając niewielkie wnętrze postawmy na małe dodatki, które ułatwią codzienne życie, a dodatkowo dodadzą mu barw za sprawą nowoczesnego wzornictwa i energetycznego koloru. A jeśli jeszcze taki drobiazg może służyć naszemu zdrowiu - to tym lepiej. Wszystkie te cechy ma dzbanek filtrujący BRITA fill&enjoy Fun.

TEMP23084-Edit.jpg
Autor: Brita

Planując dla siebie przestrzeń mieszkalną, wielu z nas szuka inspiracji w trendzie compact living. Małe przestrzenie wymagają bowiem przemyślanego rozłożenia mebli oraz innych przedmiotów codziennego użytku – wszystko po to, by mieszkanie zaspokajało potrzeby domownika szukającego wygody i chwili wytchnienia.

W zgodzie z tym trendem, z myślą o ludziach, którzy cenią sobie zdrowy tryb życia i mają niewielkie mieszkania, Brita stworzyła nowy designerski dzbanek BRITA fill&enjoy Fun. Filtrowanie i przechowywanie wody jeszcze nigdy nie było tak łatwe i stylowe! Dzbanek filtrujący pozwala uzyskać smaczną, przejrzystą wodę i nie zajmuje wiele miejsca na stole w pokoju czy kuchni. Umożliwia personalizację wnętrza za pomocą jednego z czterech, energetycznych kolorów: niebieskiego, limonkowego, różowego lub fioletowego.

BRITA fill&enjoy Fun zamiast uchwytu ma delikatne wgłębienia na dłoń, ułatwiające trzymanie.

Dzbanek filtrujący BRITA fill&enjoy Fun

Sugerowana cena: 70 PLN;

Pojemność: 1 litr wody przefiltrowanej, 1,5 litra pojemności całkowitej;

Wydajność: jeden wkład filtrujący, wystarczający na miesiąc użytkowania, filtr redukuje zawartość chloru oraz innych substancji, które negatywnie wpływają na smak wody;

Dostępny w czterech kolorach: niebieskim, limonkowym, różowym, fioletowym;

Rozwiązanie korzystne cenowo: 1 litr wody filtrowanej w dzbanku BRITA FUN to koszt ok. 20 groszy.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE