Butelka filtrująca wodę Dafi - nowość na polskim rynku

2016-08-09 11:34

Butelka, która sama filtruje wodę, pomaga się czuć bezpieczniej i... zdrowiej! Butelka firmy Dafi to pierwszy model tego typu wyprodukowany w Polsce. Poznaj jej zalety!

Butelka filtrująca wodę Dafi - nowość na polskim rynku
Autor: materiały prasowe Dafi Butelka filtrująca wodę firmy Dafi

Butelka Dafi wyposażona jest w unikatowy filtr węglowy (100% naturalny - wytwarzany z łupin orzecha kokosowego) wymienny co miesiąc. Filtr usuwa nieprzyjemny smak i zapach chloru z wody kranowej. Pozostawia niezmienioną ilość minerałów naturalnie w niej występujących (głównie wapnia i magnezu), dzięki czemu woda zachowuje cenne dla zdrowia pierwiastki.

Butelka filtrująca wodę Dafi wykonana jest z przezroczystego, wytrzymałego tworzywa sztucznego. Jest całkowicie pozbawiona szkodliwego dla zdrowia bisfenolu A i dopuszczona do kontaktu z wodą, co gwarantują odpowiednie atestów.

Dzięki korzystnym gabarytom i ergonomicznej budowie można mieć ją zawsze przy sobie. Nie trzeba zatem kupować już wody w jednorazowych opakowaniach.

źródło: materiały prasowe Dafi

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE