Bulion drobiowy i bulion warzywny bez chemii - nowości Krakusa

2016-09-01 13:36

Bulion to podstawa wielu zup, wzbogaca też smak sosów czy mies duszonych. Jednak przygotowanie go domowym sposobem to zajęcie praco- i czasochłonne. Dlatego często, by przyspieszyć gotowanie, sięgamy po gotowe buliony. Nie zawsze są one pozbawione konserwantów i innych niepożądanych dodatków. Krakus oferuje nowość-  koncentraty bulionu bez konserwantów i glutaminianu sodu.

Bulion drobiowy i bulion warzywny bez chemii - nowości Krakusa
Autor: materiały prasowe Krakus Koncentraty bulionów - warzywnego i drobiowego - firmy Krakus

Nowe buliony Krakusa przygotowane w oparciu o tradycyjne receptury

Chociaż wpływ wywaru - mięsnego czy warzywnego - na potrawę jest nieoceniony, to trudno uniknąć wyzwania, przed jakim staje każdy gotujący bulion – dobry wywar potrzebuje czasu. Nie bez znaczenia jest również sprawdzona receptura i odpowiedni, tradycyjny sposób przygotowania. Tylko wtedy bulion smakuje doskonale oraz ma wiele wyjątkowych właściwości, docenianych od pokoleń. Niestety często z braku czasu korzystamy z szybkich alternatyw, niekoniecznie pozbawionych  chemicznych dodatków.

Krakus, polska firma z dużymi tradycjami (kto nie zna ich koncentratów barszczu czy żurku oraz znanych na całym świecie przetworów?) wprowadza na rynek koncentraty bulionów – drobiowego i warzywnego.

Oba produkty pozbawione są konserwantów, glutaminianu sodu, zagęstników i innych sztucznych dodatków. Powstałe na bazie tradycyjnych receptur  mają czysty skład oraz unikalny smak i aromat bulionów – drobiowego i warzywnego.

Wystarczy wlać wybrany koncentrat bulionu do wody, a następnie dodać ulubione składniki, zagotować i zupa gotowa. Buliony Krakus to również doskonała baza do sosów mięsnych i warzywnych oraz do takich potraw jak risotto, ryż, kasze czy makarony

Sugerowana cena na sklepowych półkach to 4,25 zł

 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE