Akcesoria kuchenne i gadżety: jakie lubimy najbardziej?

2016-09-22 13:32

W kuchni spędzamy sporo czasu – gotujemy pyszności, przyrządzamy herbatę czy kawę albo po prostu przesiadujemy z bliskimi. Praktyczne akcesoria kuchenne i gadżety odgrywają zaś niebagatelną rolę. Szczególnie jeśli pozwalają zadbać o zdrowie – np. filtrując wodę. Jakie gadżety lubimy najbardziej i co jest ważne przy wyborze akcesoriów kuchennych?

Akcesoria kuchenne i gadżety: jakie lubimy najbardziej?
Autor: materiały prasowe Brita Dzbanek Marella Glamour świetnie prezentuje się w eleganckiej scenerii

Spis treści

  1. Co cenimy w akcesoriach kuchennych?
  2. Filtrowanie wody za pomocą dzbanka BRITA Marella Glamour

Co cenimy w akcesoriach kuchennych?

Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy funkcjonalność. Dla 91% użytkowników bardzo ważna jest przydatność, a 86% ceni dopasowanie do potrzeb. Równie istotne są trwałość produktu, przekładająca się na długą żywotność (84%), jakość wykonania (84%), łatwe przechowywanie (76%), dobra dostępność (68%) i wielkość akcesoriów (66%). Dobry design jest istotny dla 55% osób. Dane pochodzą z badania TNS Polska przeprowadzonego w dniach 4-12 kwietnia 2016 roku.

Ogólnie lubimy sięgać po nowości i stale doskonalić wyposażenie kuchenne. Skąd to się bierze? "Bywa tak, że sięganie po nowości wynika z chęci stworzenia wokół siebie idealnej przestrzeni – szukamy wtedy odpowiednich produktów, mamy określone wymagania i oczekiwania. Przy okazji próbowania nowych rzeczy warto nastawić się na zatrzymywanie przy sobie takich produktów, sposobów, gadżetów czy nawyków, które ułatwiają nam życie i dają jak najwięcej satysfakcji" – wyjaśnia Edyta Zając, psycholog i trener rozwoju.

Filtrowanie wody za pomocą dzbanka BRITA Marella Glamour

Funkcjonalność, wysoka jakość wykonania i przemyślany, elegancki design: tak można opisać dzbanek BRITA Marella Glamour. Służy on do filtrowania wody, która jest bezwonna, przejrzysta i zdrowa do picia. Dzbanek dostępny jest w trzech kolorach: Czarny Diament, Srebrny Pył i Szafir. BRITA Marella Glamour świetnie sprawdza się również jako dekoracja kuchenna – zwłaszcza w kuchniach nowoczesnych z elegancką nutą, gdzie pojawia się wiele lśniących akcentów. Dzbanek ma pojemność 2,4 l (1,4 l przefiltrowanej wody) i sprzedawany jest z dwoma wkładami Maxtra.

źródło: mat. prasowe BRITA