Magda Gessler schudła 15 kg na własnej diecie: banalny sposób dla wytrwałych

2023-09-18 20:47

Magda Gessler schudła 15 kg na własnej diecie. Jak ujawniła reporterce portalu Jastrząb Post swojej diety nie konsultowała z żadnym dietetykiem. To banalne zasady, które może zastosować każdy. Pod jednym warunkiem, trzeba być wytrwałym. 

Projekt bez tytułu (35).jpg
Autor: Instagram Magdy Gessler Magda Gessler schudła na sałacie suto przyprawionej tartym parmezanem

Magda Gessler wygląda rewelacyjnie, mimo upływu lat. Jednak na początku lata postanowiła nieco bardziej zadbać o siebie i swoją sylwetkę. Portalowi Jastrząb Post wyznała, że:

Nie mam apetytu, takiego niesamowitego łaknienia. Zmniejszyłam, skurczyłam sobie żołądek całą moją historią i zazwyczaj jem na śniadanie biały ser, pomidor, kawę, sok z pomarańczy.” 

Jakie są pozostałe posiłki Magdy Gessler? Jak sama przyznała, na szczęście nie lubi pieczywa, wręcz za nim nie przepada. Jednak rano zjada skórkę od chleba grubo posmarowaną masłem. Na południowy posiłek kulinarna celebrytka zjada sałatę rzymską przyprawioną oliwą z oliwek, solą i octem jabłkowym. Ten ostatni dodatek uznawany jest za dobry regulator przemiany materii. Obowiązkowym dodatkiem do sałaty jest dużo tartego parmezanu.

Wieczorem Magda Gessler zjada bakłażana pieczonego z oliwą z oliwek. Jak sama przyznaje w trakcie diety jadła to co lubi i co sprawia jej przyjemność. Absolutnie zrezygnowała z alkoholu i węglowodanów.

Dieta gwiazdy, choć nie konsultowana z dietetykami bardzo przypomina dietę niskowęglowodanową, czy wręcz ketogeniczną. W takiej diecie ilość węglowodanów ograniczona jest do minimum na rzecz tłuszczy, tłustych serów, tłustego mięsa i warzyw. To dieta nie tylko dla wytrwałych, ale także dla zdrowych osób.

Magdzie Gessler gratulujemy wyników i życzymy zdrowia!

Beszamel - Jadalne Chwasty