Katarzyna Zielińska zaczyna dzień od owsianki: zawsze warto sięgnąć po czystą energię

2019-09-05 11:25

Katarzyna Zielińska, serialowa Dorota Zima w emitowanym na antenie Polsatu filmie „Zawsze warto”, zachwyca urodą i energią, wręcz promienieje. To niewątpliwie jej czas i to nie tylko zawodowo. Wszyscy wielbiciele talentu Katarzyny Zielińskiej wiedzą, że oprócz aktorstwa spełnia się, jako żona i matka. Aby podołać wyzwaniom rodzinnymi i zawodowym popularna aktorka teatralna zaczyna dzień od bardzo energetycznego i zdrowego śniadania. Jaka tkwi w nim tajemnica?

Katarzyna Zielińska zaczyna dzień od owsianki: zawsze warto sięgnąć po czystą energię
Autor: mat. pras. Polsat Katarzyna Zielińska, jako serialowa Dorota Zima, przyciąga uwagę telewidzów

„Moja codzienna porcja energii MIÓD + PŁATKI OWSIANE + JABŁKO + SIEMIĘ LNIANE + CYNAMON ”  - napisała Katarzyna Zielińska pod zdjęciem opublikowanym na Instagramie.

Zobacz: Zawsze warto. Obsada, aktorzy, kim są bohaterowie nowego serialu Polsatu? - ZWIASTUN

Jeśli rozbierzemy składniki na czynniki pierwsze wszystko stanie się jasne. Miód i jabłka dostarczają cukry proste w najczystszej postaci, które dostarczają sporej dawki energii uwolnionej od razu. Natomiast płatki owsiane dostarczają dużej dawki cukrów wolno uwalniających się i napędzających nas przez kilka godzin. Do tego siemie lniane bogate w odżywcze tłuszcze wpływające na kondycję naszej skóry, włosów i paznokci. Cynamon poprawia nastrój, rozgrzewa i podkręca metabolizm. Takie śniadanie to najlepszy wybór. 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE