Katarzyna Zielińska zaczyna dzień od owsianki: zawsze warto sięgnąć po czystą energię

2019-09-05 11:25

Katarzyna Zielińska, serialowa Dorota Zima w emitowanym na antenie Polsatu filmie „Zawsze warto”, zachwyca urodą i energią, wręcz promienieje. To niewątpliwie jej czas i to nie tylko zawodowo. Wszyscy wielbiciele talentu Katarzyny Zielińskiej wiedzą, że oprócz aktorstwa spełnia się, jako żona i matka. Aby podołać wyzwaniom rodzinnymi i zawodowym popularna aktorka teatralna zaczyna dzień od bardzo energetycznego i zdrowego śniadania. Jaka tkwi w nim tajemnica?

Katarzyna Zielińska zaczyna dzień od owsianki: zawsze warto sięgnąć po czystą energię
Autor: mat. pras. Polsat Katarzyna Zielińska, jako serialowa Dorota Zima, przyciąga uwagę telewidzów

„Moja codzienna porcja energii MIÓD + PŁATKI OWSIANE + JABŁKO + SIEMIĘ LNIANE + CYNAMON ”  - napisała Katarzyna Zielińska pod zdjęciem opublikowanym na Instagramie.

Zobacz: Zawsze warto. Obsada, aktorzy, kim są bohaterowie nowego serialu Polsatu? - ZWIASTUN

Jeśli rozbierzemy składniki na czynniki pierwsze wszystko stanie się jasne. Miód i jabłka dostarczają cukry proste w najczystszej postaci, które dostarczają sporej dawki energii uwolnionej od razu. Natomiast płatki owsiane dostarczają dużej dawki cukrów wolno uwalniających się i napędzających nas przez kilka godzin. Do tego siemie lniane bogate w odżywcze tłuszcze wpływające na kondycję naszej skóry, włosów i paznokci. Cynamon poprawia nastrój, rozgrzewa i podkręca metabolizm. Takie śniadanie to najlepszy wybór.