Wigilia w restauracji - gdzie można spędzić wigilijny wieczór w Warszawie?

2016-06-08 11:29

Tegoroczną wigilię chcesz spędzić inaczej niż zwykle i planujesz zjeść kolację w restauracji? Zobacz, które warszawskie lokale przygotowały wigilijną ofertę!

Wigilia w restauracji: WARSZAWA. Gdzie można spędzić ten wieczór?
Autor: pixabay.com Pierniczki - wigilijne słodkości.

Spis treści

  1. Rodzinna wieczerza
  2. Wigilia w restauracji w Warszawie
  3. Wigilia z sushi w roli głównej

Rodzinna wieczerza

Wigilia to rodzinna uroczystość, którą od lat spędzało się w domowym zaciszu. Jednak ostatnio w modzie jest organizowanie wigilijnych kolacji w restauracjach. Pozwala to zaoszczędzić czas na przygotowywanie posiłków i sprzątanie. Jeśli więc i ty w tym roku postanowiłeś zorganizować wigilię w restauracji, to sprawdź, które warszawskie lokale przygotowały wigilijne oferty.

Wigilia w restauracji w Warszawie

Wigilię w restauracji można zorganizować w Moonsferze. Restauracja oferuje tradycyjne potrawy, takiej jak: ryba po grecku czy pieczone kacze udka. W restauracji Boruta również można zjeść wigilijną kolację. Lokal przygotował trzy warianty - koszt menu w wariancie pierwszym za jedną osobę to 55 zł., drugim 80 zł., a w trzecim to 110 zł. Restauracja American House Ursynów również przygotowała świąteczne menu do wyboru. Menu pierwsze kosztuje 65 zł. za osobę, drugie 75 zł., trzecie 85 zł., a czwarte 99 zł. Piąte menu to koszt 115 zł. za osobę.

Wigilia z sushi w roli głównej

Miłośnicy sushi także mogą liczyć na świąteczne menu w ich stylu. Restauracja Oishii Sushi w Warszawie zaprasza na wigilijną kolację z sushi w roli głównej. Wigilijna wieczerzę można także zjeść w Pure Sky Club.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE