Domowe syropy DIY na kaszel, przeziębienie i infekcje

2021-10-21 8:10

Na zewnątrz coraz chłodniej i wielkimi krokami zbliża się jesień. Zmienna pogoda i chłodne dni sprzyjają rozwojowi infekcji i przeziębień. Odpowiednio szybka reakcja na pierwsze objawy choroby może nam zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy. Domowe syropy na kaszel i przeziębienie są bowiem tanie i właściwie zawsze pod ręką. W końcu w każdym domu znajdzie się cebula, parę ząbków czosnku czy kilka plasterków cytryny.

Syropy na kaszel i przeziębienie
Autor: Shutterstock Syropy na kaszel i przeziębienie można przygotować z produktów powszechne dostępnych.

Cebula, czosnek, cytryna i miód to produkty powszechnie rozpoznawane jako wspomagające przy leczeniu infekcji i walce z kaszlem. Ale to nie jedyne kuchenne podręczne bazy do przygotowania syropów na kaszel i przeziębienie. Warto również zajrzeć do szafki z przyprawami, tam znajdziemy całą gamę fantastycznych ziół, które wspomogą organizm w walce z infekcją. Przygotowanie z nich syropów, mikstur i specyfików zajmuje kilka chwil. Koniecznie zerknij do naszej galerii i znajdź specyfik najlepszy dla ciebie i twojej rodziny!

GALERIA: Domowe syropy i specyfiki DIY na kaszel i przeziębienie

Świeże zioła w kuchni. Aromatyczne i zdrowe dodatki do potraw
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE