Jakie afrodyzjaki podniosą temperaturę w twojej sypialni? Porady Magdy Gessler

2016-11-14 19:37
Jakie afrodyzjaki podniosą temperaturę w twojej sypialni?
Autor: pixabay.com Krewetki - naturalne afrodyzjaki, które podniosą temperaturę w sypialni.

Tego jeszcze nie było! Najsłynniejsza polska restauratorka Magda Gessler radzi jak poprawić swój seks. Okazuje się, że wystarczy przed stosunkiem skosztować afrodyzjaków. -Najlepszy jest płynny mózg krewetki- mówi Magda.

Płynny mózg krewetki

Magda Gessler złamała niejedno męskie serce. Okazuje się, że restauratorka uwielbia seks i wie co należy zrobić by przez cały czas był gorący. Tylko w rozmowie z „Super Expressem” zdradza jakie afrodyzjaki sprawią, że nasz seks będzie lepszy.

-Według mnie najlepszym afrodyzjakiem jest płynny mózg krewetki. Uzyskuje się go z dużej, świeżej krewetki tzw. karabińczyka. Robi się ją na grillu z solą i oliwą, jak już jest gotowa oddzielamy tułów od głowy. Głowę można wyssać albo przelać mózg do kieliszka. Ma brunatno-różową barwę i trudny smak, ale jest przepyszny. Wypicie takiego drinka wspólnie z osobą, na którą masz apetyt, doprowadza atmosferę do zenitu. Żeby się odważyć na taką ucztę, która dla jednych jest obrzydliwa, dla mnie seksualna, trzeba mieć ochotę na seks - wyznaje Gessler.

Dla osób mniej odważnych Magda ma alternatywę

-Na romantyczną kolację polecam ryby i owoce morza. Kolacja musi być lekka i dania takie, które łatwo zjeść, żeby nie robić cyrku przed ukochanym. Do tego różowe schłodzone wino albo szampan. Wino czerwone jest dobre, ale wywołuje wypieki, a różowe wzmaga emocje i chłodzi podniebienie. - podkreśla Magda.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE