Żołądkowa de Luxe - nowa odsłona już na półkach sklepowych

2018-07-26 10:20

Na półkach sklepowych pojawiła się nowość w segmencie mocnych alkoholi - Żołądkowa de Luxe - wyprodukowana według nowej receptury. Producent zapewnia, że jest to produkt najczystszy na rynku. 

Żołądkowa de Luxe - nowa marka na półkach sklepowych
Autor: Stock Polska Żołądkowa de Luxe to nowa marka w segmencie mocnych alkoholi.

To nowa odsłona Żołądkowej de Luxe, wyprodukowana na podstawie ulepszonej receptury. Do jej produkcji użyto wyselekcjonowane odmiany zbóż. Destylacja alkoholu przebiega w 6 fazach, co według wewnętrznego laboratorium Stock Polska gwarantuje 99,999% czystości alkoholu. Szkodliwe substancje są poniżej progu wykrywalności. Następnie otrzymany spirytus miesza się z wodą głębinową. 

„Nowa Żołądkowa de Luxe ma łagodniejszy smak, tym samym wpisując się w trendy rynkowe i potrzeby Polaków” - mówi Sławomir Kreczmański, Senior Brand Manager w Stock Polska.

Wódka ma karmelowo-owocowy aromat i słodkawy smak. „To subtelna wódka, która dobrze komponuje się nie tylko z klasycznymi zakąskami, ale również z delikatnym mięsem, a nawet deserem.” – stwierdza Wojciech Piasecki, ekspert analizy sensorycznej.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE