ZIELONA SERIA: wyjątkowe książki o zdrowych posiłkach [RECENZJA]

2018-02-09 14:18

Zielona seria to wyjątkowa seria o zdrowych posiłkach, nowoczesna i elegancka grafika, zachęcające i czytelne przepisy oraz smakowite zdjęcia. Na tyle proste, że zachęcą osoby, które nie gotują i na tyle interesujące, że mistrzowie gotowania zechcą wprowadzić do swojej kuchni coś nowego. Premiera książek już 15 lutego.

ZIELONA SERIA: wyjątkowe książki o zdrowych posiłkach 2
Autor: materiały prasowe Buchmann ZIELONA SERIA to pięć książek o właściwościach i wykorzystaniu zdrowych źródeł pożywienia. 

Zielona seria przedstawia 5 książek, w których tak samo ważne jest przedstawienie tytułowego produktu, jak i podanie przepisów z jego wykorzystaniem.

Autorka zwraca uwagę na indywidualne podejście do diety: podaje informacje o produktach, zawartych w nich wartościach odżywczych i sposobach ich łączenia.

Te przepisy to nie tylko zdrowe, ale i przepyszne recepty na pomoc dla naszych organizmów. Łatwe w przygotowaniu, wykorzystujące modne trendy, oparte na nowoczesnym podejściu do odżywiania.

Wszystkie publikacje zawierają sposoby łączenia składników i wyboru konkretnych dań dla aktualnych potrzeb każdego z nas. Przepisy są zaprezentowane w atrakcyjny i łatwy sposób oraz zilustrowane pięknymi zdjęciami produktów i gotowych dań.

Fern Green – stylistka jedzenia, autorka książek kulinarnych i doświadczona szefowa kuchni we własnym hotelu butikowym. Stała współpracowniczka luksusowych magazynów kulinarnych i dekoratorskich, dla których przygotowuje stylizacje potraw. 

W Zielonej serii ukażą się: 

TYLKO BIAŁKO

TYLKO OWSIANKI

TYLKO ZUPY

TYLKO KISZONKI

TYLKO OLEJ KOKOSOWY

PREMIERA SERII 15.02.2018

Format 142x202 mm

Oprawa miękka ze skrzydełkami

Ilość stron każdej książki 160

Cena każdego tytułu 29,99

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE