TYLKO OWSIANKI: o smacznych sposobach na owsiankę [KSIĄŻKA]

2018-02-09 14:23

Trudno znaleźć coś zdrowszego i bardziej ekologicznego niż owsianka! Czy wiesz, że można ją przyrządzić na co najmniej 70 smacznych sposobów? Oczywiście! Przekonuje o tym Fern Green autorka książki TYLKO OWSIANKI, która ukazała się w Zielonej serii wydawnictwa Buchmann.     

TYLKO OWSIANKI: książka o smacznych sposobach na owsiankę
Autor: materiały prasowe Buchmann TYLKO OWSIANKI to pięknie wydany zbiór smacznych sposobów na zdrowe owsianki. 

Jak owsianka wpływa na nasze zdrowie? Jakie witaminy i minerały w niej znajdziemy? Czego nam dostarczają te zdrowe (i niezbędne) składniki? Jakie właściwości kryją się w poszczególnych zbożach i jakimi dodatkami możemy je wzbogacać, żeby uzyskać najbardziej wartościowy posiłek?

Proste, a jednocześnie niebanalne przepisy na smaczne powitanie dnia i dostarczenie sobie na wiele godzin energii ze zbóż, nasion chia, marchwi, migdałów, konopi czy imbiru. 

Fern Green – stylistka jedzenia, autorka książek kulinarnych i doświadczona szefowa kuchni we własnym hotelu butikowym. Stała współpracowniczka luksusowych magazynów kulinarnych i dekoratorskich, dla których przygotowuje stylizacje potraw.

TYLKO OWSIANKA, Fern Green

PREMIERA 15.02.2018Format 142x202 mmOprawa miękka ze skrzydełkamiIlość stron 160Cena 29,99

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE