Robot planetarny MPM - wyrabianie ciasta proste jak nigdy

2016-10-25 16:25

Domowe ciasta drożdżowe czy makarony to nie lada wyzwanie dla amatorów gotowania - wymagają długiego wyrabiania ciasta. Z pomocą może przyjść nowy robot planetarny firmy MPM. Sprawdź, jakie jeszcze prace może ci ułatwić to urządzenie.

Robot planetarny MPM - wyrabianie ciasta proste jak nigdy
Autor: materiały prasowe MPM Robot planetarny MPM - MMR12

Firma MPM opracowała prosty w obsłudze robot planetarny MMR12. Dzięki planetarnemu ruchowi przystawek (mieszanie w wielu kierunkach) i płynnej regulacji obrotów urządzenie zapewnia idealne napowietrzenie mieszanych składników. Trzy wymienne mieszadła umożliwiają przygotowanie szerokiego spektrum potraw - od domowego makaronu i ciast drożdżowych, przez puszyste kremy i perfekcyjnej konsystencji bite śmietany, aż po wieloskładnikowe ciasta i pasztety.

W zestawie znajdują się bowiem: hak do ciast drożdżowych i innych wymagających długiego wyrabiania (makaron, faworki, chleb), ubijak do lekkich mas, wymagających dobrego napowietrzenia w trakcie ubijania, (białka, ciasto biszkoptowe, lekkie kremy czy majonez) oraz mieszadło do wieloskładnikowych ciast czy dań mięsnych. Jedno urządzenie oferujące pomoc w tak szerokim zakresie to spora oszczędność miejsca w kuchni.

Urządzenie zostało wyposażone w zestaw dwóch mis o pojemności 4,2 l - jedną ze stali nierdzewnej i jedną plastikową. Umożliwia to pracę robota nad konkretnym daniem, nieprzerwaną koniecznością mycia misy. Znajdująca się w zestawie osłona na misę uchroni  kuchnię przed ubrudzeniem rozchlapanymi, płynnymi produktami oraz umożliwia dozowanie dodatkowych składników w trakcie pracy robota. W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, urządzenie zostało wyposażone w funkcję zabezpieczenia przed włączeniem przy nieprawidłowym montażu.

 Robot planetarny z dwiema misami MMR-12, cena: 379 zł

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE