Nowość: Jeszcze więcej przyjemności dzięki nowej Fantasii z wedlowską czekoladą

2018-08-29 13:03

Masz ochotę na chwilę tylko dla siebie? Potrzebujesz odskoczni od codziennego zabiegania? Spróbuj jogurtu Fantasia z najnowszej edycji limitowanej stworzonej we współpracy z marką E. Wedel. Łagodny smak Fantasii w połączeniu z Karmellove lub białą wedlowską czekoladą to sposób na odrobinę błogiej przyjemności w ciągu dnia.

Fantasia Kamrellove
Autor: materiały prasowe Danone Fantasia Kamrellove to pyszna chwilka zapomnienia

Nowości od Fantasii to wyjątkowa niespodzianka dla wszystkich miłośników wedlowskich łakoci. Fantasia Karmellove to delikatny jogurt i pyszna czekolada E.Wedel o karmelowym smaku. Fantasia Biała rozpieszcza natomiast połączeniem kremowego jogurtu z pełną słodyczy białą czekoladą E.Wedel.

Dwa nowe smaki dołączają do stworzonej w ubiegłym roku we współpracy z marką E.Wedel limitowanej edycji jogurtów Fantasia, w której obecnie można znaleźć warianty Fantasii z gorzką i mleczną czekoladą E.Wedel. Fanów czekoladowych przyjemności ucieszy informacja, że wszystkie cztery smaki dostępne będą w sklepach od początku września. 

Fantasia to połączenie delikatnego kremowego jogurtu i słodkich oddzielonych dodatków, dzięki czemu można ją jeść na swój indywidualny sposób. Uwielbiana przez konsumentów za to, że pozwala im zatrzymać się na chwilę i w pełni oddać chwili słodkiej przyjemności.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE