Mojito, Sangria & Pina Colada bezalkoholowe nowości marki Limenita

2018-07-13 16:45

Latem chętnie pijemy lekkie i orzeźwiające koktajle, schłodzone klasyczne mojito, sangria czy Pina Colada są idealne na ciepłe wieczory. Podczas letnich przyjęć dużą popularnością cieszą się też koktajle bezalkoholowe, czyli mocktaile. Stworzone na bazie soków wyciśniętych ze świeżych owoców mocktaile Mojito, Sangria i Pina Colada marki Limenita, to idealne na lato, gotowe koktajle w wersji bezalkoholowej.

Mojito, Sangria & Pina Colada bezalkoholowe nowości marki Limenita
Autor: materiały prasowe Limenita Moctaile Limenita można serwować prosto z butelki, mogą też stanowić bazę drinków

W ciepłe wieczory lekkie drinki na bazie owoców i soków owocowych cieszą się dużą popularnością. Wielbiciele kwaśnych smaków wybierają mojito, ci którzy wolą owocowe orzeźwienie wybierają sangrię, a poszukujący słodyczy stawiają na Pina Coladę. Równie popularne, jak klasyczne drinki z alkoholem są mocktaile, czyli koktajle bezalkoholowe.

Możemy przygotować się samodzielnie lub kupić gotowe. Ważne, by w sklepie wybrać takie o naturalnym składzie, bez zbędnych dodatków i konserwantów. Marka Limenita proponuje doskonałe na lato, 100% naturalne mocktaile z czystą etykietą. Wyprodukowane z soków wyciśniętych z najświeższych owoców Mojito, Sangria i Pina Colada świetnie sprawdzą się nie tylko podczas letnich imprez. Schłodzone smakują świetnie bez żadnych dodatków, ale można je też serwować z dodatkiem świeżych ziół lub owoców, czy wykorzystać przy przygotowaniu autorskich drinków.

Mocktaile Limenita znajdziesz w lodówkach w sklepach Auchan, Carrefour, Leclerc i Simply oraz halach Makro.

Pina Colada, 750 ml, Limenita, cena sugerowana 9,99 zł

Mojito, 1 l, Limenita, cena sugerowana 9,99 zł

Sangria, 1 l, Limenita, cena sugerowana 9,99 zł

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE