Korki ze śledzia z fetą i pesto oraz oliwkami i pesto: nowość SuperFish

2018-02-19 10:41

Koreczki śledziowe bez konserwantów w dwóch odsłonach: z fetą i pesto oraz z oliwkami i pesto - nowości marki SuperFish to dobre danie - nie tylko jako zdrowa przekąska, ale też jako zestaw ratunkowy  w lodówce. W razie niespodziewanych gości wystarczy otworzyć pudełko z nimi i pyszna, ładnie wyglądająca przekąska jest gotowa do podania.

Korki ze śledzia z fetą i pesto oraz oliwkami i pesto: nowość SuperFish
Autor: materiały prasowe SuperFish Koreczki śledziowe SuperFish

SuperFish Korki śledziowe z oliwkami i pesto to propozycja dla fanów południowych smaków. Połączenie ryby północy z charakterystycznymi dla Włoch oliwkami to doświadczenie smakowe, któremu trudno się oprzeć, szczególnie, jeśli lubi się wytrawne przystawki. Nieco słodsze Korki śledziowe z fetą i czerwonym pesto mają smak  kojarzący się z ciepłą grecką wyspą!

 Estetyczna forma produktu sprawia, że SuperFish Korki śledziowe to idealna przystawka na każde przyjęcie. Urozmaicą Andrzejki, warto mieć je w pamięci także w grudniu! Tym bardziej, że SuperFish oferuje zdrowe i innowacyjne dania rybne bez konserwantów, sztucznych barwników, substancji słodzących czy zagęszczających.

Korki ze śledzia SuperFish – cena: ok. 5,99 zł/  160g

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE