Kapary w oleju z czosnkiem OLE!

2017-12-04 15:28

Wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju kapary w oleju z czosnkiem OLE! doskonale podkreślą smak Twoich ulubionych południowo-europejskich dań. Aromatyczny czosnek pozwala w pełni rozkwitnąć oryginalnemu smakowi kaparów sałatkach i przekąskach, lecz przede wszystkim w daniach podawanych na ciepło. 

Kapary z czosnkiem
Autor: mat. pras. OLE! Kapary z czosnkiem OLE! dodają smaku potrawom, jak żadna inna przyprawa.

Każdy miłośnik kuchni śródziemnomorskiej powinien spróbować kaparów w oleju OLE! w czosnkowej odsłonie i dać się zaskoczyć ich niepowtarzalnemu smakowi. Czy to sałatka nicejska, delikatne mięso drobiowe, ryby czy owoce morza, kapary w oleju z czosnkiem wyniosą ich smak na całkiem nowy poziom, czyniąc z każdego zwykłego posiłku wykwintne danie. Pomysłowy dodatek w postaci zielonych kaparów to doskonały pomysł na poczęstunek dla przyjaciół i rodziny, a ich wyjątkowy smak można śmiało polecić zwłaszcza amatorom czosnku. Ten produkt z rodziny kaparów w oleju OLE! nie tylko wzbogaci smak ulubionych potraw, ale też przyczyni się do wzmocnienia odporności w mroźne zimowe dni. Są one idealnym czasem na kuchenne eksperymenty i wprowadzanie do naszego menu zdrowych i aromatycznych dodatków. W długie zimowe wieczory warto cieszyć się różnorodnością smaków w towarzystwie najbliższych. Z produktami OLE! śródziemnomorski klimat może zagościć w każdym domu. Zabierz przyjaciół i rodzinę w kulinarną podróż do Francji lub Włoch, częstując ich potrawami, w których wyjątkowy i niepowtarzalny aromat tworzą właśnie Kapary w oleju z czosnkiem OLE! 

Pizza z Kaparami w oleju z czosnkiem OLE!

Uwielbiana przez wielu, samodzielnie przyrządzana przez nielicznych – pizza. To synonim dania uniwersalnego na każdą imprezę czy rodzinne popołudnie. Daje nam dużą dowolność w dobieraniu składników, dzięki czemu każdy może skomponować swój ulubiony zestaw. Zarówno w wersji wegetariańskiej, mięsnej jak i rybnej. Kapary w oleju z czosnkiem OLE! pasują do niej wyśmienicie. Komponują się dobrze z wieloma sosami, zwłaszcza z najczęściej używanym do pizzy sosem pomidorowym. Olej z kaparów może doskonale zastąpić oliwę i nadać daniu wyjątkowy charakter. 

Kapary w oleju z czosnkiem OLE!

Pojemność: 212 ml

Cena: ok 9 zł

www.wole-ole.pl