Beszamel poleca „Fakty i mity o jedzeniu”. Dlaczego warto kupić tę książkę?

2017-11-06 10:49

Książka „Fakty i mity o jedzeniu” jest nieocenionym źródłem wiedzy dla każdego, kto szuka rzetelnych i sprawdzonych informacji na temat różnych produktów żywnościowych, jakie można znaleźć na półkach sklepowych.

Poradnik Fakty i mity o jedzeniu
Autor: redakcja Nasza książka to wiarygodne źródło wiedzy na temat produktów spożywczych

Podpowiadamy, jak kupować artykuły dobrej jakości, a przede wszystkim zdrowe, a od jakich należy trzymać się z daleka. Wyjaśniamy zawiłości związane z czytaniem etykiet na produktach oraz przestrzegamy przed marketingowymi „trikami” producentów żywności.

Wzięliśmy pod lupę m.in. produkty mleczne, bakalie, cukier, grzyby, napoje, owoce, produkty zbożowe, ryby i owoce morza, tłuszcze, warzywa, wędliny i mięso oraz zioła i przyprawy. To skondensowana i niezwykle przydatna wiedza, a także poparte naukowo fakty. A wszystko to na 96 stronach. W naszym poradniku odpowiadamy na pytanie, co jest faktem, a co utrwalonym (czasem szkodliwym) mitem. Wyjaśniamy, czy m.in. ziemniaki tuczą, cukier krzepi, kawa szkodzi, smalec trzeba odstawić, mleko nie jest dla dorosłych, lepsze są jabłka niż cytrusy, kurczaki są pełne antybiotyków, ryby można jeść do woli, produkty eko są zdrowe, wegetarianizm oznacza niedobory oraz czy potrzebny nam jest detoks. Czytelnicy dowiedzą się również, jakie są najnowsze trendy żywnościowe i czy warto ulegać modom, np. na jedzenie chwastów czy superfood. Podajemy też kilka przepisów na proste i szybkie dania i przekąski.

Dowiedz się więcej z naszego poradnika:

Fakty i mity o wegetarianizmie

Fakty i mity o kurczakach

Fakty i mity o kaszach

Fakty i mity o jadalnych chwastach

Fakty i mity o kawie

Fakty i mity o owocach morza

Fakty i mity o nowalijkach

Fakty i mity o serach

Sprawdź, gdzie kupić książkę:

www.sklep.grupazpr.pl, w zakładce Super Hobby

Biuro Obsługi Klienta:

tel. 22 59 05 555, 801 322 555 (w godzinach 9.00–17.00), faks 22 59 05 464

e-mail: klienci@grupazpr.pl