Schudnij z dietą strukturalną: "Dietetyczne przepisy" dr Marka Bardadyna

2017-02-14 15:33

Dietetyczne przepisy to poradnik kulinarny odkrywający tajniki ekspresowego przyrządzania pysznych niskokalorycznych dań, które pozwalają szybko i trwale schudnąć, a równocześnie zapewniają mnóstwo energii i doskonale wpływają na stan zdrowia oraz wyniki badań i samopoczucie.

Dietetyczne przepisy, schudnij z dietą strukturalną
Autor: Dom Wydawniczy Rebis Dietetyczne przepisy, schudnij z dietą strukturalną, Marek Bardadyn

Dieta strukturalna odmładza, regeneruje i wzmacnia strukturę tkanek organizmu. Równocześnie zapewnia trwałe obniżenie i stabilizację masy ciała dzięki stymulowaniu tempa przemiany materii.Na czym polega fenomen receptur zamieszczonych w tej książce?

Doskonale zbilansowane różnorodne dietetyczne dania, szybkie przekąski, koktajle, zupy, dania główne i desery,  dzięki zawartym w nich maksymalnym dawkom najbardziej wartościowych naturalnych składników odżywczych błyskawicznie zapewniają długotrwałe poczucie sytości, a jednocześnie dostarczają organizmowi nawet o połowę mniej kalorii niż podobne potrawy przyrządzane według tradycyjnych reguł.

W efekcie jedząc tyle samo, przyswajasz o wiele mniej kalorii i dzięki temu już zawsze będziesz się cieszyć idealną figurą i zdrowiem.

Dietetyczne przepisy to perfekcyjny poradnik kulinarny, który umożliwia błyskawiczne przygotowanie takich posiłków każdemu, kto chce się odżywiać według najlepszych standardów zdrowotnych i żywieniowych.

Marek Bardadyn jest doktorem i ekspertem w dziedzinie zdrowego stylu życia i odchudzania, twórcą zdobywającej wielu zwolenników DIETY STRUKTURALNEJ. Jest autorem wielu publikacji medycznych i bestsellerowych książek Odchudzanie weekendowe i Odchudzająca książka kucharska.

Jego autorskie rubryki porad medycznych w poczytnych czasopismach i programy telewizyjne cieszą się ogromną popularnością.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE