Królowa kuchni znów szokuje. 81-letnia Martha Stewart pozuje na okładce

2023-05-16 16:09

Martha Stewart w roli modelki! - Będę najstarszą osobą, która pojawiła się na tej okładce - komentuje gwiazda. Tegoroczne wydanie "Sports Illustrated Swimsuit Issue" trafi do sprzedaży 18 maja. Sesja zdjęciowa z Marthą Stewart na okładce wywołuje już ogromne zainteresowanie w amerykańskich mediach.

Może bardziej Krolowa kuchni znów szokuje. 81-letnia Martha Stewart pozuje na okładce
Autor: Shutterstock

Mająca polskie korzenie, Martha Stewart, jedna z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych postaci telewizyjnych w USA, zdobi tegoroczną okładkę magazynu "Sports Illustrated Swimsuit" w stroju kąpielowym. To niesamowite wyzwanie podjęła w wieku 81 lat.

Martha Stewart pozuje w stroju kąpielowym

Ikona amerykańskiej telewizji, Martha Stewart, pozowała w stroju kąpielowym na okładce najnowszego wydania "Sports Illustrated Swimsuit". Stała się najstarszą modelką, która kiedykolwiek pojawiła się na okładce tego prestiżowego magazynu. Gwiazda w rozmowie z "Today" skomentowała, że jej zdaniem zdjęcie wyszło doskonale .

"Sports Illustrated Swimsuit" to coroczne wydanie specjalne miesięcznika "Sports Illustrated", obecne na amerykańskim rynku od blisko siedmiu dekad. Na okładkach edycji ze strojami kąpielowymi zazwyczaj pojawiają się najgorętsze nazwiska ze świata modelingu, sportu i rozrywki. Wydanie z udziałem 81-letniej Stewart trafi do sprzedaży 18 maja 2023, ale już teraz wywołuje ogromne zainteresowanie. Gwiazda amerykańskiej telewizji zachwyca się okładką ze swoim udziałem. Wyemitowana rozmowa z Marthą w programie "Today" wywołała lawinę komentarzy.

- To dziwne jechać na wyspę, a potem przebrać się w dziewięć różnych strojów kąpielowych w ciągu jednego dnia na oczach tych wszystkich ludzi. Ale wyszło w porządku - dodała. - Kiedy usłyszałam, że trafię na okładkę "Sports Illustrated Swimsuit" pomyślałam: "Całkiem nieźle, będę najstarszą osobą, jaka kiedykolwiek pojawiła się na tej okładce". Nie myślę zbytnio o swoim wieku, ale to rzeczywiście w pewnym sensie historyczne - powiedziała w "Today".

Martha Stewart w roli modelki. Zdjęcia zachwycają

Martha Stewart jest najstarszą modelką, która pojawiła się w edycji ze strojami kąpielowymi. Poprzednim rekordzistką była 74-letnia Maye Musk, matka Elona Muska, która pojawiła się w magazynie w 2022 roku. Na tegorocznej okładce "Sports Illustrated" obok 81-letniej telewizyjnej osobowości znajdują się również aktorka Megan Fox, piosenkarka Kim Petras i modelka Brooks Nader.

Gwiazda została sfotografowana przez uznanego fotografa Ruvena Afanadora na Dominikanie. Podkreśla się, że zdjęcia nie pasują do dotychczasowego wizerunku słynnej perfekcyjnej gospodyni domowej i autorki podręczników stylu.

Beszamel: Piwo
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE