'Jak schudnąć po 40?' Agnieszki Mielczarek - więcej niż poradnik

2016-07-22 11:15

"Jak schudnąć po 40?" to nowa książka Agnieszki Mielczarek, prywatnie żony Pascala Brodnickiego. Książka o odchudzaniu z 30-dniowym gotowym programem, który pomoże zacząć nowe życie bez mleka, jaj i glutenu tym osobom, którym te produkty wyraźnie szkodzą.

jak-schudnac-po-40-agnieszki-mielczarek-wiecej-niz-poradnik.jpg
Autor: Wydawnictwo Świat Książki 'Jak schudnąć po 40?' to nowa książka Agnieszki Mielczarek, zawierająca autorski program odchudzania, który radykalnie poprawia też samopoczucie

Agnieszka Mielczarek  jest dyplomowanym coachem żywienia. W swojej nowej książce "Jak schudnąć po 40?" przedstawia swój autorski Program trzydziestu dni, który zakłada utrzymanie optymalnej diety, zawiera rozpisane na cały miesiąc dzienne menu oraz praktyczną listę zakupów. Według autorki kluczem do młodego wyglądu i szczupłej sylwetki jest zmiana świadomości na temat sposobu odżywiania, wyrobienie dobrych nawyków i konsekwentna ich realizacja.

Autorka udowadnia, że dobra dieta jest alternatywą dla inwazyjnych i kosztownych zabiegów medycyny estetycznej. Agnieszka Mielczarek jest najlepszą reklamą własnej metody utrzymania idealnej wagi i zatrzymania upływu czasu. Jak sama mówi, jej program rozpisany jest na miesiąc, bo tyle potrzeba, by nasze ciało zregenerowało się, a szkodliwe nawyki zostały zastąpione przez zdrowe zasady jedzenia.

Swoją metodę Agnieszka Mielczarek oparła na wzorcach z kuchni francuskiej, przyglądając się temu, co Francuzki jedzą i jak żyją. Jak pisze we wstępie do książki, do swojego programu namówiła również swego męża, z pochodzenia Francuza, przekonując go jak duży wpływ na samopoczucie ma zmiana diety.

W swojej książce podaje 90 przepisów na proste i szybkie posiłki, ułożone z wykorzystaniem światowych badań nad zdrowym żywieniem, ale dopasowane do polskich smaków i tradycji kulinarnych.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE