„Chrupnij kasę” w loterii wafli Familijnych!

2019-06-13 15:23

Najbardziej rodzinne wafelki w Polsce rozdają kasę! Przez dwa miesiące, od 1 czerwca do 31 lipca, trwa loteria wafli Familijnych pod hasłem „Chrupnij kasę!”. W codziennej puli do wygrania aż 50 nagród po 50 złotych. Nagrodą główną w wielkim finale jest 50.000 zł.

Chrupnij kasę
Autor: materiały prasowe marki Goplana Rodzinne wafelki rozdają kas! Chrup i wygrywaj!

Chrupnij kasę na co tylko chcesz! Codziennie aż 50 osób ma szansę zdobyć 50 zł do natychmiastowego odebrania za pomocą BLIK lub standardowym przelewem. Wystarczy kupić opakowanie wafli Familijnych, oznaczonych naklejką promocyjną. Znaleziony pod nią kod należy wpisać na stronie loterii (www.promocjafamilijne.pl), by od razu otrzymać odpowiedź o ewentualnej wygranej i odebrać gotówkę. Zachowaj opakowanie, każde zgłoszenie zwiększa szansę na nagrodę główną - 50 tys. złotych, która zostanie rozlosowana na koniec promocji.

Familijne to chrupiące wafelki z aksamitnym kremem, w sam raz do dzielenia się z innymi. Idealne jako lekka przekąska w podróży, na wakacjach czy w domu. W loterii bierze udział 6 najpopularniejszych smaków, które oznaczone zostały naklejką promocyjną z unikalnym kodem: Familijne o smaku śmietankowym, kakaowym i kakaowo-śmietankowym oraz Familijne Gofrowe z musem o smaku czekoladowym, waniliowym i karmelowym.

Wafle Familijne w promocyjnych opakowaniach kupisz w  swoim ulubionym sklepie spożywczym w cenie ok. 3,99 zł/opakowanie.

Pamiętaj! Częste chrupanie zwiększa szanse na wygranie!

Producent: Colian sp z o.o.

Regulamin loterii dostępny na: www.promocjafamilijne.pl

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE