Ulubione greckie przysmaki znanego detektywa

2021-10-12 7:58

Podkomisarz Rowicki. - bohater kryminału „Śmierć last minute” - na uroczych wakacjach z młodą kochanką nie tylko rozwiązuje zagadkę kryminalną, ale odkrywa uroki greckiej kuchni. Czytajcie dalej, w czym zasmakował Rowicki.

Ulubione greckie potrawy polskiego detektywa
Autor: Shutterstock.com Detektyw R. na urlopie rozkoszuje się greckimi przysmakami

Detektyw Konrad Rowicki, bohater najnowszego kryminału Roberta Ostaszewskiego „Śmierć last minute” chciał na urlopie odpocząć i zapomnieć. W towarzystwie skandalicznie młodej kochanki wyjeżdża do Grecji. Byłaby to prawdziwa sielanka w stylu „sea, sex nad sun” (morze, seks i słońce), gdyby nie trupy polskich turystów gęsto zaścielające greckie wybrzeże. I tylko on, polski detektyw, może powstrzymać tę hekatombę rodaków na wakacjach. Emerytowany podkomisarz ciechanowkiej policji jest jednak mężczyzną z krwi i kości. Pościg za zbrodniarzem nie przeszkadza mu rozkoszować się atrakcjami wybornej greckiej kuchni. Zobaczcie niżej GALERIĘ przepisów na 8 ulubionych potraw odkrytych przez detektywa Rowickiego w Grecji oraz 1 danie niespodziankę – bonus dla prawdziwych Polaków. 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE