Drinki z bąbelkami - 9 przepisów na koktajle z szampanem lub winem musującym

2021-12-29 12:51

Szampana lub musujące wino tradycyjnie pijamy w sylwestra, by uczcić zmianę daty. Jednak często jest tak, że w butelce zostaje połowa trunku, bo nie bardzo nam on smakuje. Zamiast więc spełniać toast nielubianym winem, a resztę wylewać do zlewu, lepiej przygotować z niego pyszne drinki!

Drinki z bąbelkami - 9 przepisów na koktajle z szampanem lub winem musującym
Autor: Shutterstock Jeśli nie przepadasz za szampanem, na sylwestrowy toast przygoruj z niego pyszne drinki

Spis treści

  1. Zobacz naszą galerię z przepisami na szampańskie drinki nie tylko na sylwestra!
  2. Zobacz wideo i dowiedz się więcej o szampanie i jego rodzinie!

Jeśli szampan lub wina musujące to nie twoja bajka, to zapewne co roku w sylwestra moczysz usta w kieliszku, a reszta wina ląduje w zlewie. Nie musisz się jednak tak męczyć! Szampany i wina musujące to doskonałe składniki pysznych drinków i koktajli, którymi ze smakiem możesz spełnić toast. Niektóre są słodkie, inne bardziej  wytrawne, większość niesłychanie łatwa do przygotowania, a składniki na nie - powszechnie dostępne.  Gdy raz spróbujesz, może się okazać, że lubisz słynne bąbelki, gdy tylko wzbogacisz ich smak o rozmaite dodatki.

Zobacz naszą galerię z przepisami na szampańskie drinki nie tylko na sylwestra!

Zobacz wideo i dowiedz się więcej o szampanie i jego rodzinie!

Szampan i jego musujący kuzyni – co warto o nich wiedzieć?
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE