QUIZ. Programy kulinarne - w jakim programie telewizyjnym zobaczysz słynnych szefów kuchni?

2022-01-07 11:00

Uwielbiamy programy kulinarne. Ich popularność w naszym kraju nie słabnie od wielu lat, a prowadzący je kucharze to prawdziwe gwiazdy telewizji. Wielu z nich to niezwykłe osobowości telewizyjne, ludzie którzy uwielbiają to, co robią i są uwielbiani za to, co robią. Niekwestionowaną królowa jest tu Magda Gessler, której Kuchenne Rewolucje objęły już cały kraj. Ale kulinarnych gwiazd telewizyjnych mamy znacznie więcej.

Gwiazdy programów kulinarnych
Autor: Shutterstock

Dziś zapraszamy Cię do zabawy, w której sprawdzisz swoją znajomość programów kulinarnych oraz polskich osobowości telewizyjnych i szefów kuchni, którzy dzięki nim zdobyli popularność. Jeśli wiesz, jaki program autorski prowadzi Ania Starmach, czym były "Wściekłe gary" i kto jeździ widelcem po mapie, masz szansę zostać zwycięzcą! Rozwiąż quiz, aby się sprawdzić!

QUIZ. Programy kulinarne - w jakim programie telewizyjnym zobaczysz słynnych szefów kuchni?

Pytanie 1 z 15
Jagna Niedzielska to specjalistka gotowania wg zasad:

Galeria: ulubione potrawy gwiazd!

Czy umami nas mami? Co to jest umami?
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE