Monika Olejnik wbija szpilę Agnieszce Jastrzębskiej. Wszystko przez bezę. Zobacz przepis

Monika Olejnik wbija szpilę Agnieszce Jastrzębskiej

Autor Zdjęcia: Instagram Moniki Olejnik

Shutterstock

Monika Olejnik niby dla żartu wytknęła Agnieszce Jastrzębskiej miłość do ciastek

Monika Olejnik niby od niechcenia, ale jednak wbiła szpilę Agnieszki Jastrzębskiej. Jednak dziennikarka nie pozostała jej dłużna. Zobacz, o co poszło?

Instagram Moniki Olejnik

 

Monika Olejnik, gwiazda TVN, prowadzi aktywne życie na Instagramie. Dużo publikuje i często komentuje. Ostatnio opublikowała zdjęcie z Agnieszką Jastrzębską, specjalistką od show-biznesu, na którym uśmiechnięte panie prezentują talerz z deserem. Monika Olejnik, zdjęcie podpisała: „Namawiam Agnieszkę na bieganie, a Ona myśli tylko o ciastkach :)”. Na co dowcipna dziennikarka szybko odpowiedziała: „Nie o ciastkach, tylko o bezach”. 

Zobacz przepis na tort bezowy: Tort Pawłowa

Uwaga Moniki Olejnik na temat uwielbienia Agnieszki Jastrzębskiej dla ciastek była raczej uszczypliwa. Szczególnie w obliczu komentarzy kreacji Agnieszki Jastrzębskiej, w jakiej wystąpiła w ostatni weekend na balu charytatywnym TVN. Nie da się ukryć, że Agnieszka Jastrzębska ma trochę nadprogramowych kilogramów, ale nosi je z uśmiechem. 

Zobacz: Janachowska niczym ksiądz i dekolt Rozenek. Bal Fundacji TVN [ZDJĘCIA]

Internauci od razu to podchwycili. Jedni komentowali: „Widać”, „Nic dodać, nic ująć”. Inni stanęli po stronie Agnieszki Jastrzębskiej: „To się nazywa dystans”, „Sam bym zjadł”, „Pani Agnieszko, ciasta są super” oraz jak trafnie zauważono „Też bym wybrała tort bezowy”.

Polecamy także: Kulisy balu TVN. Młynarska nieźle zabalowała, a Kazadi zaliczyła wpadkę

Ocena: 5