Monika Goździalska wydała książkę: wypróbuj przepisy na fit sylwetkę

Monika Goździalska wydała książkę: wypróbuj przepisy na fit sylwetkę

Autor Zdjęcia: Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

#NIEDOPODROBIENIA Moniki Goździalskiej to książka dla kobiet, które chcą dobrze czuć się we własnej skórze

Monika Goździalska (36 l.) - modelka znana m.in. z "Masterchefa", a ostatnio robiąca furorę w programie "Kulinarny zawrót głowy", właśnie wydała książkę. #NIEDOPODROBIENIA to spowiedź celebrytki, wyznania mądrej życiowo kobiety i dobre porady jak zadbać o swoje ciało, by lepiej nam służyło. Monika Goździalska to dziewczyna, jak wiele z was, jednak wyróżnia się tym, że ma siłę i odwagę walczyć o swoje marzenia. I wy też możecie.

Monika jest zwyczajną dziewczyną ze wsi, która żyje po swojemu i nikogo nie udaje. Wygląda świetnie, tryska energią i humorem. Jest sobą i zachęca innych, by również byli wierni sobie. To jedyna gwiazda, która mówi to, co myśli. Nie ściemnia, że coś jest dobre, bo dostała to za darmo. Za wszystko płaci sama, dlatego ma odwagę krytykować złe produkty na swoim Instagramie.

Monika Goździalska gotuje w bikini

W książce #NIEDOPODROBIENIA Monika Goździalska w rozmowie z Martyną Rokitą szczerze mówi na wiele tematów. Dowiecie się, jak nie dać się zwariować, goniąc za trendami, jak nie wierzyć we wszystko, co mówią w mediach. W książce znajdziecie także przepisy na szybkie i zdrowe potrawy oraz ćwiczenia, które pomogą wam w utrzymaniu zgrabnej sylwetki i dobrego humoru. 

Roladki z kurczaka nadziewane bakaliami i kiełkami: przepis na danie fit

Nam szczególnie spodobały się przepisy na lekkostrawne zupy, kasze i sałatki, czasem tak banalnie proste, że wręcz uwodzicielskie, jak kasza jaglana z pesto. 

Monika Goździalska w swojej książce podaje także aż 8 przepisów na herbatki i syropy na przeziębienia i drobne niedyspozycje zdrowotne. 

Syrop z cebuli - przepis na lekarstwo domowej roboty

Książkę Moniki Goździalskiej #NIEDOPODROBIENIA opublikowało wydawnictwo HARDE. 

Ocena: 4,5