Kasia Skrzynecka zajada się rybnymi sałatkami. Chcecie być jak gwiazda TTBZ, spróbujcie sałatek z rybą!

Kasia Skrzynecka zajada się rybnymi sałatkami

Autor Zdjęcia: Instagram Katarzyny Skrzyneckiej

Shutterstock

Katarzyna Skrzynecka, jurorka popularnego show telewizyjnego Twoja Twarz Brzmi Znajomo (TTBZ), od ubiegłych wakacji jest na wegańskiej diecie oczyszczającej. Dzięki niej schudła i nabrała wigoru. Jednak powoli do swego dietetycznego jadłospisu włącza inne produkty nabiał i ryby. 

Kasia Skrzynecka, aktorka i piosenkarka, jest aktywna w mediach społecznościowych. Swoich wielbicieli na bieżąco informuje o postępach w diecie. Wszyscy cieszymy się razem z nią. Ostatnio opublikowała zdjęcie ze swoim południowym posiłkiem - jest to sałatka z wędzoną rybą. 

Instagram Katarzyny Skrzyneckiej

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ryby to bogate źródło białka, ale także zdrowych tłuszczy zawierających witaminy A, B i D. Trudno bez nich organizmowi sprawnie funkcjonować. Ryby to także obfite zasoby potasu koniecznego dla prawidłowej pracy układu nerwowego. Dietetycy przekonują, że ryby powinny znaleźć się nawet trzy razy w naszym tygodniowym jadłospisie. 

Przeczytaj: Dlaczego warto jeść ryby słodkowodne?

Kasia Skrzynecka mądrze korzysta z porad dietetycznych i z nastaniem chłodów włączyła do swej diety zdrowe ryby. Bo zdrowe są ryby zarówno gotowane, jak i wędzone, czy solone.  

Przeczytaj również: Jakich ryb unikać? Dlaczego nie wszystkie ryby są zdrowe?

Wypróbujcie przepisy na pyszne sałatki rybne, które urozmaicą wasze jesienne menu. 

Ukraińska sałatka z jajek i tuńczyka z puszki

Łatwa sałatka z wędzonej makreli z jabłkiem

Przebojowa sałatka SUSHI z wędzonego łososia, ryżu i świeżego ogórka

Ocena: 2,7