Stwórz domową piekarnię: oferta Lidl Polska

Stwórz domową piekarnię: oferta Lidl Polska

Autor Zdjęcia: materiały prasowe Lidl

SilverCrest, wypiekacz chleba 850 W / cena 249 zł/ 1 zestaw

Spędzając dużą część dnia w domu, mamy możliwość rozwijania nowych umiejętności – np. pieczenia. W ofercie Lidl Polska od poniedziałku, 27 kwietnia, dostępny będzie wypiekacz chleba, który pozwoli stworzyć domową piekarnię. Ponadto w ofercie sieci dostępne jest również wysokiej jakości mrożone pieczywo z czystą etykietą, które w kilka minut wypieczemy w piekarniku.

SilverCrest, wypiekacz chleba 850 W / cena 249 zł/ 1 zestaw

Dla wielu z nas wypiekanie chleba wydaje się skomplikowane i czasochłonne. Na szczęście przy pomocy urządzeń takich jak wypiekacz chleba 850 W (Silvercrest, 249 zł/ 1 zestaw) czynności takie jak mieszanie, ugniatanie ciasta i pieczenie nie będą stanowić żadnego problemu. Wypiekacz chleba oferowany przez Lidla umożliwia wypieczenie chleba w niewiele ponad godzinę. Na dodatek w większości prac nas wyręcza – jest odpowiedzialny za automatyczne mieszanie składników, ugniata ciasto oraz piecze.

Zobacz: 15 znakomitych przepisów na DOMOWE PIECZYWO. Wykorzystaj zapasy i samodzielnie upiecz chleb i bułki

Nasze zadanie polega tylko na wrzuceniu składników w odpowiedniej kolejności oraz włączeniu urządzenia. Pieczenie chleba możemy również zaplanować z wyprzedzeniem. Wypiekacz posiada 15-godzinny timer, który pozwala opóźnić start pieczenia. Programując maszynę wieczorem, możemy następnego dnia zjeść śniadanie z świeżym i jeszcze ciepłym chlebem!

Wypróbuj: Jak zrobić zakwas na chleb? Domowy wypiek pieczywa na zakwasie - najlepsze przepisy

Urządzenie pozwala regulować wagę pieczywa oraz posiada trzy poziomy zbrązowienia wypieków. Dodatkową zaletą jest aromatyczny zapach unoszący się w naszym domu. Co więcej, produkt posiada aż 16 programów, dzięki którym wyrobimy ciasto na makaron i pizzę, zrobimy dżem oraz jogurt, a specjalny program pozwoli przygotować nam również bezglutenowe wypieki. Na dodatek mamy możliwość zaprogramowania ośmiu własnych przepisów. Ponadto urządzenie posiada powłokę Ilag, która jest odporna na zarysowania.

 

Sieć Lidl Polska stworzyła ofertę również pod kątem osób, które chcą zjeść świeże, jeszcze gorące pieczywo, przygotowując je bardziej ekspresowo – dosłownie w kilka minut. W ofercie sieci pojawiło się wysokiej jakości pieczywo „Domowa Piekarenka” od polskiej piekarni Nowel, które każdy może przygotować w domowym piekarniku. Produkt wystarczy rozmrozić w temperaturze pokojowej, a następnie piec przez 5 minut w piekarniku nagrzanym do 220°C. Klienci mogą wybierać w kilku rodzajach artykułów do domowego odpieku: kajzerkach pszennych, bułkach ciabatta, bułkach śniadaniowych, bułkach ziemniaczanych oraz bułkach wieloziarnistych.

Nasze pieczywo do samodzielnego odpieku „Domowa Piekarenka” to wysokiej jakości bułki z czystą etykietą – bez spulchniaczy oraz zbędnych dodatków. Jest to idealne rozwiązanie dla zabieganych oraz wszystkich, którzy chcą rozsmakować się w chrupiącym, gorącym pieczywie bez wychodzenia z domu” – Karolina Zajezierska, Dyrektor Handlowy, Nowel.

 

 

Ocena: 5