Weź udział w badaniu: Wpływ pandemii COVID-19 na sposób żywienia i styl życia

Weź udział w badaniu: Wpływ pandemii COVID-19 na sposób żywienia i styl życia

Autor Zdjęcia: Shutterstock

Pandemia COVID-19 wywróciła nasze życie do góry nogami. Mniej się ruszamy, więcej gotujemy. Czy i w jaki sposób pozostanie w domu, w zasięgu lodówki i kuchni, wpłynęło na nasz sposób żywienia i styl życia? Na to pytanie próbują odpowiedzieć naukowczynie z Katedry Żywienia Człowieka Instytutu Nauk o Żywieniu Człowieka SGGW w Warszawie. 

Zatrzymano nas w domach, ograniczono wyjścia na zakupy, zamknięto restauracje. Czy to zmieniło nasz sposób żywienia i styl życia? Więcej jemy? A może więcej eksperymentujemy w kuchni? Nie wiemy, jak wy, ale redakcja Beszamel.pl przeszła na pracę online z domu i co tu kryć, mamy wreszcie więcej czasu na kuchenne próby i degustacje. Częściej sięgamy po szklankę wody, mniej zjadamy słodyczy i mniej pijemy kawy, niż to bywało wcześniej. Ba! Wreszcie mamy czas na uważne i spokojne jedzenie posiłków. A jak u Was? Co w waszym życiu zmieniła pandemia?

Właśnie trwa badanie ankietowe zatytułowane „Wpływ pandemii COVID-19 na sposób żywienia i styl życia”. 

Badanie jest prowadzone przez pracowników Katedry Żywienia Człowieka Instytutu Nauk o Żywieniu Człowieka SGGW w Warszawie. Nadzór merytoryczny badania sprawują:
prof. dr hab. Jadwiga Hamułka (jadwiga_hamulka@sggw.edu.pl), 
dr hab. Magdalena Górnicka (magdalena_gornicka@sggw.edu.pl), 
dr inż. Monika Zielińska (monika_zielinska@sggw.edu.pl)

W imieniu naukowczyń z SGGW zapraszamy Was do udziału w badaniu, którego celem jest ocena wpływu pandemii COVID-19 na sposób żywienia i styl życia dorosłych Polaków. Być może odpowiedzi na pytania pozwolą Wam zastanowić się nad tym, w jakim stopniu zmieniło się Wasze życie w tym krótkim czasie. 

Wypełnienie kwestionariusza zajmuje około 10 minut.

Udział w badaniu jest dobrowolny i anonimowy - dane osobowe oraz numery IP nie będą zbierane.

Aby odpowiedzieć na pytania kliknij tutaj >>> https://bit.ly/ankieta-badawcza

 

 

Ocena: 3