Tydzień USA czy tydzień w USA? – LIDL rusza z nową ofertą i konkursem!

Tydzień USA czy tydzień w USA?  – LIDL rusza z nową ofertą i konkursem!

Autor Zdjęcia: materiały prasowe Lidl

Dla wszystkich amatorów zarówno amerykańskiej kultury jak i smaków Lidl przygotował wyjątkową ofertę. Teraz klimat Stanów Zjednoczonych można będzie poczuć nie tylko w kuchni – ale również na własnej skórze. Lidl ogłasza konkurs, w którym do wygrania jest wycieczka do Nowego Jorku dla dwóch osób razem z Lidl Podróże! Oferta Tygodnia Amerykańskiego dostępna jest już od poniedziałku, 14 października.

Pizza marki własnej MCENEDDYKuchnia amerykańska nie istniałaby bez pewnych klasyków. W propozycji Lidla nie mogło zabraknąć masła orzechowego, syropu klonowego, popcornu czy też pizzy. Obok szerokiej gamy produktów marki własnej MCENEDDY znajdziemy także produkty Reese’s oraz Hershey’s.

Tydzień USA, czy podróż do USA? Konkurs LIDL Polska

 

Z aplikacją Lidl Plus amerykańskie lody można kupić w promocjiTeraz amerykańskich smaków będzie można spróbować nie tylko w Lidlu, ale także u źródła! Dla wszystkich marzących o swoim „American dream” teraz szansa na realizację marzeń jest praktycznie na wyciągnięcie ręki. Sieć organizuje konkurs, w którym do wygrania będzie 2-osobowy wyjazd do Nowego Jorku z noclegiem na Manhattanie!

Formowany bekon - idealny do burgerów - nowość w ofercie LidlaW ramach wycieczki laureaci będą mieli okazję zwiedzić najważniejsze punkty na turystycznej mapie Nowego Jorku w towarzystwie polskiego przewodnika. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy opublikować zdjęcie z produktem lub produktami marki MCENNEDY na swoim Instagramie.

Konkurs trwa do 20 października 2019 roku. Szczegóły znajdują się na www.lidl-podroze.pl/konkurs-usa.

Ocena: 5