Pierwszy rejs samolotu PLL LOT w malowaniu Śliwki Nałęczowskiej

Pierwszy rejs samolotu PLL LOT  w malowaniu Śliwki Nałęczowskiej

Autor Zdjęcia: materiały prasowe Colian

Trzeba przyznać, że samolot w barwach Śliwki Nałęczowskiej prezentuje się świetnie

Samolot w okazjonalnym malowaniu „Śliwka Nałęczowska” wzbił się w przestworza. To efekt kolejnego etapu współpracy między Polskimi Liniami Lotniczymi LOT i spółką Colian w tym roku. „Śliwkowy” Embraer 195 narodowego przewoźnika SP-LNC zadebiutował w nowym malowaniu podczas rejsu do Genewy.

Obecność specjalnie zaprojektowanej reklamy marki Śliwka Nałęczowska na samolocie PLL LOT jest efektem tegorocznej umowy między spółką Colian i narodowym przewoźnikiem oraz nowym etapem wzajemnej współpracy.

Począwszy od 2015 roku, praliny Śliwka Nałęczowska są serwowane pasażerom w ramach specjalnego poczęstunku w klasie biznes, podczas rejsów długodystansowych. Ponadto są oferowane w salonikach biznesowych LOT-u na warszawskim Lotnisku Chopina. Co ciekawe, w sklepach „duty free” na lotniskach w całym kraju Śliwka Nałęczowska należy do najchętniej kupowanych pralin. 

Wzór graficzny, wymalowany na kadłubie samolotu, to zwycięski projekt laureatki pierwszej edycji konkursu Design by Śliwka Nałęczowska z 2018 roku.

 

Ocena: 5