Gotowi do gotowania. Start! - nowy program kulinarny już we wrześniu

Gotowi do gotowania

Autor Zdjęcia: Podlewski/AKPA

Od lewej: Marco Ghia, Michał Bałazy, Dominika Wójciak, Marzena Rogalska, Adriana Marczewska, Piotr Ostrowski i Charles Daigneault.

"Gotowi do gotowania. Start" to nowy program kulinarny, który od września zagości na antenie TVP2. W programie wezmą udział amatorzy oraz profesjonalni szefowie kuchni: Marko Ghia, Adriana Marczewska, Michał Bałazy, Dominika Wójciak, Piotr ostrowski oraz Charles Daigneault. Gospodynią show jest Marzena Rogalska.

Nowy program TVP2 to pełne życia i humoru show. W każdym odcinku wystąpią dwie dwuosobowe drużyny - profesjonalny szef kuchni i miłośnik gotowania. Ich zadaniem będzie przygotowanie smacznego dania z produktów dostępnych w sieci sklepów Biedronka, o wartości nie większej niż 25 zł. Zwycięzcę każdego odcinka wybierze zgromadzona w studiu publiczność.

Program oparty jest na formule sprawdzonej w zagranicznych stacjach telewizyjnych. "Ready, steady, cook!" emitowany był między innymi w Wielkiej Brytanii, Włoszech, Norwegii, Francji, Niemczech, Brazylii i USA. Jego celem, poza świetną zabawą i codzienną porcją kulinarnych inspiracji, jest pokazanie, że można gotować jednocześnie dobrze i tanio.

Program emitowany będzie od poniedziałku do piątku o 18.30 w TVP 2. Pierwszy odcinek obejrzymy już 9 września. Zapraszamy.

Ocena: 3,4