„Czerwiński w 7 minut” w telewizji Tele5: nowy program kulinarny Szymona Czerwińskiego

„Czerwiński w 7 minut” w telewizji Tele5:  nowy program kulinarny Szymona Czerwińskiego

Autor Zdjęcia: mat. pras. Szymon Czerwiński

„Czerwiński w 7 minut” – nowy program kulinarny w Telewizja Tele5, codziennie od poniedziału do piątku o 17:00

„Czerwiński w 7 minut” – nowy program kulinarny w Telewizja Tele5. Szymon Czerwiński finalista V edycji programu MasterChef, kucharz, vloger, influencer, youtuber ze swoim autorskim programem i przepisami w telewizji Tele5.

Czerwiński w 7 minut - nowy program Szymona CzerwińskiegoJuż od 19 listopada stacja telewizyjna Tele5, w codziennym paśmie 17.00–17.30, wprowadza nowy program kulinarny „Czerwiński w 7 minut”, na który złożą się przepisy, przygotowane i zrealizowane, przez prawdziwego showmana i pasjonata gotowania. Całość realizowana jest w nowoczesnej i dynamicznej stylistyce charakterystycznej dla internetowych form video. Każdy z przepisów, niezależnie, czy słodki czy pikantny, to tytułowe 7 minut. Wszystko dzieje się w prywatnej, osobistej kuchni prowadzącego.

Szymon Czerwiński z pewnością należy do czołowych kucharzy młodego pokolenia, którzy udział w programie MasterChef potrafili przekuć w sukces, sympatię odbiorców i ogromną popularność. Dzięki wyrazistości, charyzmie i nietuzinkowej osobowości udało mu się stworzyć unikatową markę. Posiada własną stronę internetową, własny kanał na YouTube i konto na Instagramie.

W mojej kuchni stawiam na łatwość, prostotę i szybkość wykonania. Oczywiście liczy się jakość produktów, która bezpośrednio przekłada się na smak. Stąd mój pomysł na dania w 7 minut. Liczy się kreatywność i zaskakujące zestawianie smaków. Zwracam dużą uwagę także na dostępność składników potrzebnych do moich potraw, ponieważ chciałbym by moja kuchnia była kuchnią dla każdego. „Czerwiński w 7 minut” to smacznie, szybko, prosto, łatwo i niebanalnie – wyznaje Szymon Czerwiński.

Pierwszy sezon programu obejmuje ponad 40 przepisów. Producentem jest Czerwiński.com. Emisja na antenie telewizji Tele5: poniedziałek – piątek godz.17.00–17.30. Patronami programu „Czerwińskie w 7 minut” są: Tago, Lexus Polska oraz Chasseur.

Telewizja Tele5 od jesiennej ramówki wprowadza wiele zmian i nowości, wzbogacając swoją ofertę o programy lifestyl’owe adresowane do kobiecej widowni. Zmieniła się także kolorystyka i oprawa programowa, w której główne akcenty położono na emocje: miłość, śmiech, zabawę i styl. Tele5 to moc rozrywki.

https://www.facebook.com/tvtele5/

Ocena: 5