Catering na święta 2020: jak zamówić, ułatwienia dla klientów i restauracji

Catering na święta 2020: jak zamówić, ułatwienia dla klientów i restauracji

Autor Zdjęcia: materiały prasowe akcji Zamów na święta

Catering na święta to ułatwienie dla klientów i koło ratunkowe dla polskiej gastronomii.

Catering na święta 2020 to oferta dla tych, którzy  dotychczas wyjeżdżali i nie przygotowywali świątecznych posiłków samodzielnie. To także oferta dla firm, które chcą urządzić spotkanie świąteczne. Dla restauracji zamówienia świąteczne w roku pandemii to prawdziwe koło ratunkowe. Jak łatwo i wygodnie zamówić catering na święta?

Akcja „Zamów na święta”ma na celu wsparcie gastronomii poprzez przybliżenie konsumentom ofert cateringu świątecznego i noworocznego w formie wyszukiwarki na stronie www.zamownaswieta.pl.

Jest to akcja non profit. Lokale umieszczają swoje oferty bezpłatnie, a organizatorzy akcji chcą dotrzeć z tą stroną do jak najszerszego grona ludzi, by mogli skorzystać z ofert wybranych i pobliskich lokali jeszcze przed świętami.

Dzięki odpowiednim filtrom w wyszukiwarce każdy może z łatwością znaleźć ofertę tradycyjnych i niestandardowych dań wigilijnych, menu na wigilię firmową, menu sylwestrowe czy ciasta i słodkości, również w wydaniu wegetariańskim, wegańskim, bez glutenu i bez laktozy.

Akcja ma służyć połączeniu potencjalnych klientów z lokalami gastronomicznymi oferującymi  dania na święta i nie tylko. To sposób wsparcia polskiej gastronomii, która od rozpoczęcia pandemii jest w coraz gorszej kondycji.

Oczywiście - zamówić jedzenie na święta można nie tylko za pośrednictwem tej strony, a także bezpośrednio, w lokalach, za pomocą ich profili w mediach społecznościowych czy  też ich stron inetrnetowych. Na przykład hotel Bellotto oferuje swój catering świąteczny na specjalnej, dedykowanej stronie, łatwej w obsłudze. Oprócz tego, w wypadku wątpliwości można poprosić o kontakt telefoniczny i w bezpośredniej rozmowie uzgodnić szczegóły.

Ocena: 5