Słodka przyjemność w mniejszym rozmiarze - Toblerone Milk Tiny

2018-01-12 10:24

Najwięcej przyjemności dają te słodkości, którymi możemy dzielić się z najbliższymi. W myśl tej zasady powstały mini czekoladki mleczne Toblerone Tiny, które dostępne są w 200g rodzinnym, opakowaniu. Ten szwajcarski klasyk ujęty w formie małych trójkątów od lat zachwyca smakiem mlecznej czekolady wzbogaconej miodową nutą z dodatkiem nugatu.  

Słodka przyjemność w mniejszym rozmiarze - Toblerone Milk Tiny
Autor: materiały prasowe Index Food Miniaturowa wersja kultowego smakołyku ucieszy wielbicieli Toblerone.

Małe przyjemności

Czekoladki mleczne Toblerone Tiny to miniaturowe wersje kultowej szwajcarskiej czekolady o opatentowanej recepturze, niezmienionej od ponad 100 lat. W jej składzie znajdują się składniki o najwyższej jakości: ziarna kakaowca, alpejskie mleko, miód, migdały oraz nugat z Montelimar. Tak skomponowana całość nadaje słodkościom Toblerone intensywnego aromatu oraz znakomitego smaku. Każda z miniaturowych czekoladek zawinięta została w osobne opakowanie, dzięki któremu nie tylko możemy dozować sobie słodką przyjemność, ale także podzielić się nią z bliskimi. Jeśli natomiast mamy ochotę na kulinarne eksperymenty to wystarczy niewielka porcja czekoladek, aby udoskonalić niemal każdy domowy podwieczorek. Pokruszone trójkąciki Toblerone idealnie sprawdzą się zarówno jako dodatek do wypieków, jak i deserów lodowych lub owocowych, nadając im unikalnego smaku. Natomiast ułożone na szczycie tarty czy tortu ukoronują nasze smakołyki.

Toblerone Milk Tiny

Gramatura: 200 g

Cena rekomendowana: 14,59 zł

Czy wiecie, że... Od samego początku Theodor Tobler, założyciel fabryki, był przekonany o niezwykłości swojej czekolady. Dlatego w 1909 r. w Bernie wystąpił o patent, który został wydany przez pracującego wówczas w  Szwajcarskim Urzędzie Własności Intelektualnej Alberta Einsteina. W ten sposób czekolada Toblerone była pierwszą opatentowaną czekoladą z nugatem i miodem.