Nowy Hochland Kanapkowy – kremowy serek z charakterem!

2017-06-19 10:30

Smaczne i pożywne śniadanie to sprawdzony sposób na dobry początek dnia. Nadaj więc swoim kanapkom charakteru! Jak? To bardzo proste! Już jest Nowy Hochland Kanapkowy – kremowy serek twarogowy o niezwykle wyrazistym smaku. Zaproś go do swojej kuchni! Serek zachwyca kremową konsystencją, intensywnymi składnikami i różnorodnością smaków. Tylko w tym serku znajdziesz tyle charakteru!

Blogerzy kulinarni częstują nowymi serkami wg swoich przepisów
Autor: mat. pras. Hochland Blogerzy kulinarni częstują nowymi serkami wg swoich przepisów

Dzień z Kanapkowym po prostu musi się udać! Do wyboru mamy aż sześć smaków: śmietankowy, z czosnkiem i ziołami, z ogórkiem i koperkiem, z prażoną cebulką, z szynką oraz ze szczypiorkiem. Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie! Nowy Hochland Kanapkowy to intensywne składniki, wyrazisty smak i wspaniała, kremowa konsystencja. Twoje kanapki nabiorą wyjątkowego charakteru! Spróbuj, a z pewnością Kanapkowy miło cię zaskoczy. Tu nie ma miejsca na monotonię i nudę!

W prostych i smacznych kanapkach z serkiem Hochland Kanapkowym możesz zasmakować już teraz. Zdecyduj, jaki smak będzie Twoim ulubionym! Każdy z sześciu smaków serka reprezentuje inna, niezwykle wyrazista osobowość:

Hochland Kanapkowy śmietankowy poleca Mieszko „Prezes” Mleczko

Gramatura 130 g, cena: 2,69 zł

Hochland Kanapkowy z szynką poleca Alina Wędlina von Schinka… z Szynkiem

Gramatura 130 g, cena: 2,69 zł

Hochland Kanapkowy ze szczypiorkiem poleca Franuś Szczypiorek

Gramatura 130 g, cena: 2,69 zł

Hochland Kanapkowy z czosnkiem i ziołami poleca Czosnek w squadzie: Ostry, Silny i Mocny

Gramatura 130 g, cena: 2,69 zł

Hochland Kanapkowy z ogórkiem i koperkiem poleca Mieczysław Ogórek

Gramatura 130 g, cena: 2,69 zł

Hochland Kanapkowy z prażoną cebulką poleca Ula Cebula

Gramatura 130 g, cena: 2,69 zł

Nowy Hochland Kanapkowy – serek z charakterem otrzyma silne wsparcie promocyjne. W czerwcu br. startuje kampania telewizyjna, w której główną rolę otrzymały zabawne kreskówkowe postacie. Spot podkreśla najważniejsze wyróżniki produktu – kremowa konsystencja, intensywne składniki z charakterem, różnorodność smaków. Zaplanowano także kampanię reklamową w social mediach, kampanię AdWords oraz ambient. W czerwcu pojawi się także kampania prasowa w mediach handlowych. Przewidziane zostały też działania PR. Kreację spotów przygotowała agencja GPD Agency. Za plan oraz zakup mediów odpowiada Value Media.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE