Nowość! Pasty mięsno-warzywne od Sokołowa

2019-04-04 9:40

Sokołów poszerza swój asortyment o kolejną nowość, wprowadzając Pasty mięsno-warzywne - idealne połączenie mięsa i warzyw. Pasty świetnie sprawdzą się jako element zdrowej, odpowiednio zbilansowanej codziennej diety. Powstają z wysokiej jakości składników i nie zawierają konserwantów i glutaminianu sodu. Mają podwójne zastosowanie, można jeść je na zimno, na kanapkach, ale też na ciepło, jako dodatek do naleśników. Dostępne są w czterech wariantach – Kurczak z brokułem i szpinakiem, Kurczak z warzywami, Wieprzowina z grillowaną papryką, Wieprzowina z warzywami.

Nowość! Pasty mięsno-warzywne od Sokołowa
Autor: mat. pras. SOKOŁÓW SA

Pasty mięsno-warzywne Sokołów są bezglutenowe, nie zawierają konserwantów i glutaminianu sodu. Są dostępne w małych opakowaniach – wygodnych i praktycznych.

Można je jeść na zimno i na ciepło. Jako smarowidło do klasycznych kanapek. Lub jako farszu do pierogów, pasztecików, naleśników czy tortilli. 

Pasty mięsno-warzywne Sokołów są dostępne w Delikatesach Sokołów, hurtowniach oraz sklepach Gzella. Planowane jest poszerzenie dostępności.

Cena: ok. 4,99 zł/op. (120 g)

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE