Nowa, jeszcze lepsza formuła – żurek i koncentrat żurku od Krakusa na naturalnym zakwasie

2018-03-27 12:43

Żaden wielkanocny stół nie może obyć się bez tradycyjnych potraw. Wśród świątecznych zup niekwestionowanym królem jest żurek – najlepiej przyrządzony na naturalnym zakwasie. Jednak jego przygotowanie wymaga sporo czasu, którego zwykle przed świętami nie mamy zbyt wiele. Dlatego miłośnicy tej zupy na pewno z chęcią sięgną po gotowy żurek lub koncentrat żurku. 

Nowy żurek i koncentrat żurku Krakus
Autor: Shutterstock Wielbiciele naturalnych smaków nie musza sami kisić zakwasu na żurek, mogą skorzystać z bogatej oferty handlowej.

Żurek oraz koncentrat żurku marki Krakus nie zawierają konserwantów, ani sztucznych dodatków, a podstawą ich nowej, ulepszonej receptury jest naturalny zakwas. Oba produkty nie zawierają konserwantów ani innych sztucznych dodatków, a ich nowa, ulepszona receptura oparta została na naturalnym zakwasie z mąki pszennej i żytniej. Dzięki temu mamy pewność, że nasza zupa będzie miała tradycyjny, pyszny smak.

Gotowy żurek oraz jego koncentrat to propozycja dla osób, które lubią gotowe, sprawdzone rozwiązania. Wystarczy wlać go do garnka, podgrzać i już! Z kolei osoby, które preferują samodzielne przyrządzanie potraw, a jednocześnie chcą usprawnić ich przygotowanie, powinny sięgnąć po koncentrat żurku. Należy jedynie wlać go do garnka, dodać wodę lub wywar i ulubione dodatki oraz doprawić tak, jak lubimy, by szybko przyrządzić smaczną potrawę.

Sugerowana cena półkowa:

Żurek Krakus: 1 L ok. 5 zł; 1,5 L ok. 6 zł

Koncentrat żurku Krakus: 300 ml ok. 4 zł

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE