Jubileusz Delecty: szablony do ciastek i książka kucharska dla miłośników słodkości

2016-09-09 11:25

Firma Delecta świętuje 200-lecie produkcji we Włocławku. Z tej okazji przygotowała miłe niespodzianki dla fanów słodkości. Są to szablony do dekoracji ciastek i deserów, a także książka z przepisami. Wszystko zaś bezpłatnie dołączone do popularnych produktów Delecty.

Jubileusz Delecty: szablony do ciastek i książka kucharska dla miłośników słodkości
Autor: materiały prasowe Delecta Dekoracyjne szablony do ciastek czekają w opakowaniach popularnych wypieków Delecty

Szablony do dekoracji ciastek i deserów dołączono do opakowań popularnych słodkości Delecty: Brownie, Krówka, Babeczki Nadziane, Wuzetka, Tiramisu i Karpatka. Dekoracyjne szablony mają formę serduszek lub gwiazdek. W sumie można zgromadzić 4-elementową kolekcję. Informację o tym, jaki szablon kryje się w środku, znajdziemy na froncie kartonika.

Szczególnie miła niespodzianka czeka na miłośników karpatki. W opakowaniu znajdziemy bowiem książkę z przepisami, która pozwoli na nowo odkryć smak pysznego ciasta, inspirując do nowych pomysłów.

źródło: materiały prasowe Delecta

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE