Beszamel poleca książkę „Nalewki, likiery, wina” [WIDEO]

2018-06-21 12:14

Książka „Nalewki, likiery, wina” jest nieocenionym źródłem wiedzy dla każdego, kto pragnie rozpocząć przygodę z przyrządzaniem nalewek. To poradnik dla początkujących pełen szczegółowych informacji na temat wytwarzania domowym sposobem trunków z owoców sezonowych.

Książka Nalewki, likiery, wina
Autor: redakcja Książka "Nalewki, likiery, wina" jest przeznaczona dla początkujących wytwórców, którzy nie boją się wyzwań i chcą rozpocząć przygodę z domowymi trunkami

Dlaczego warto kupić książkę? Samodzielnie przygotowane nalewki bowiem nie mają bowiem nic wspólnego z tymi kupowanymi w supermarketach czy tradycyjnych sklepach monopolowych, w których pod nazwą  „nalewka” kryje się najczęściej wódka zaprawiana syropem smakowym. Co innego trunek wytworzony samodzielnie w domu, przygotowany z dbałością i czułością ze świeżych owoców czy ziół zalanych dobrej jakości alkoholem oraz dojrzewający przez wiele miesięcy w domowym zaciszu.

Co oferujemy w książce? W naszej książce krok po kroku pokazujemy proces przygotowania nalewek, likierów i win. Wyczerpująco odpowiadamy na najbardziej palące pytania dotyczące między innymi:

- wyboru surowców niezbędnych do przyrządzenia trunków,

- zasad doboru alkoholu,

- procesu tworzenia nalewki,

- najczęściej popełnianych błędów,

- sposobu i czasu leżakowania,

- zasad serwowania szlachetnych nalewek, likierów i win,

- sposobów „ratowania” nieudanych trunków.

Czym różni się od innych publikacji? W poradniku czytelnicy znajdą też wypowiedzi mistrzów specjalizujących się w wytwarzaniu domowych nalewek i likierów, których produkty są nagradzane na festiwalach nalewek i konkursach, organizowanych od lat w Polsce. Zdradzają swoje największe sekrety i triki na przygotowanie najlepszych trunków oraz skrywane sposoby na polepszenie smaku i aromatu.

Najważniejszą częścią książki są sprawdzone, starannie wyselekcjonowane przepisy na nalewki, likiery i wina, które zawsze się udają. Do ich przygotowania nie trzeba używać wyszukanych składników. Podane wskazówki poprowadzą czytelnik krok po kroku aż do celu. Efektem będzie smaczny i efektowny trunek, którym zachwycą się nasi goście.

Polecamy przepisy z książki „Nalewki, likiery, wina”

Morelówka

Jeżyny z miodem gryczanym

Żurawina z pomarańczą

Wiśniówka z nutą cytryny

Cobbler truskawkowy

Poncz z owocami sezonowymi

Sprawdź, gdzie kupić książkę

www.sklep.grupazpr.pl, w zakładce Super Hobby

Biuro Obsługi Klienta:

tel. 22 59 05 555, 801 322 555 (w godzinach 9.00–17.00), faks 22 59 05 464

e-mail: klienci@grupazpr.pl

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE