"Zdrowe słodkości na każdą porę dnia" Katarzyny Maciejko-Zielińskiej: książka dla łasuchów w stylu fit. Kiedy spotkanie z autorką?

2016-09-19 11:03

"Zdrowe słodkości na każdą porę dnia" to książka kucharska napisana przez Katarzynę Maciejko-Zielińską - blogerkę i fotografkę kulinarną.  Jeśli nie możesz oprzeć się słodyczom, ale chcesz się zdrowo odżywiać, ta książka jest właśnie dla ciebie!

Zdrowe słodkości na każdą porę dnia Katarzyny Maciejko-Zielińskiej: książka dla łasuchów w stylu fit
Autor: materiały prasowe Samo Sedno "Zdrowe słodkości na każdą porę dnia" to książka kucharska napisana przez Katarzynę Maciejko-Zielińską - blogerkę i fotografkę kulinarną

Zdrowe słodkości na każdą porę dnia - książka o zdrowych słodyczach

"Zdrowe słodkości na każdą porę dnia" napisała Katarzyna  Maciejko-Zielińska, fotografka kulinarna i blogerka. Od 4 lat z powodzeniem prowadzi blog Slodkiefantazje.pl. Swoje przepisy nie tylko realizuje, ale też fotografuje z dużym smakiem.

Jeśli trudno ci się oprzeć słodkim pysznościom, ale jednocześnie dbasz o linię i pragniesz zdrowo się odżywiać, miewasz czasem nie lada problem. Da się go rozwiązać. Poznaj słodkie pomysły na śniadania, przekąski, obiady, podwieczorki i kolacje ze świeżych owoców, nie tylko sezonowych, bakalii, zbóż – bez białego cukru, białej mąki i szkodliwych, przetworzonych tłuszczów.

"Zdrowe słodkości na każdą porę dnia" to książka, gdzie można znajdziesz 100 łatwych w przygotowaniu przepisów na bazie różnorodnych, ogólnodostępnych składników. Dodatkowe wskazówki pomogą zmodyfikować przepis wedle własnego gustu i przygotować ulubioną wersję wybranej potrawy. Komentarze do każdego dania wyjaśniają korzystne dla zdrowia działanie produktów użytych w danym przepisie. Autorskie, kolorowe zdjęcia inspirują do słodkiego eksperymentowania w kuchni. Słodkości na bazie naturalnych, odżywczych składników możesz przygotowywać codziennie i bez wyrzutów sumienia podawać również małym niejadkom, których przekonują tylko łakocie.

"Zdrowe słodkości na każdą porę dnia" Katarzyny Maciejko-Zielińskiej kosztuje 44,90 zł.

 Spotkanie z autorką - książka taniej, z autografem

Wydawnictwo Samo Sedno oraz klubokawiarnia Jaś & Małgosia mają przyjemność zaprosić wielbicieli słodkości na spotkanie z Katarzyną Maciejko-Zielińską, autorką książki „Zdrowe słodkości”, które odbędzie się 25 września o godz. 17:00 w kawiarni Jaś i Małgosia, al. Jana Pawła II 57, Warszawa Na spotkanie wstęp wolny! Po spotkaniu będzie możliwość kupienia książki „Zdrowe słodkości” z atrakcyjnym rabatem oraz autografem autorki.

Program spotkania z autorką

Spotkanie rozpocznie się prelekcją o zdrowych zamiennikach w kuchni. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się, czym zastąpić niezdrowe tłuszcze i cukier w słodkich wypiekach. Goście przekonają się, że zdrowe odżywianie niekoniecznie oznacza rezygnację z deseru, a słodkości można jeść także na diecie!

W dniu spotkania będzie można spróbować zdrowych słodkości przygotowanych na podstawie przepisów z książki. Zapraszamy na naturalnie słodkie fantazje!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE