Zapomnijcie o Lidlomixie, Biedromix to najtańsza opcja na rynku. Będzie hit?

2023-03-28 11:30

Urządzenie wielofunkcyjne znacznie ułatwia gotowanie i przyrządzanie potraw w domu. Na rynku właśnie pojawiła się konkurencja dla Thermomixa i Lidlomixa. Do gry wszedł Biedromix, który ma podobne funkcje, ale jego cena jest znacznie niższa. Gdzie kupić Biedromix i ile trzeba za niego zapłacić?

biedromix
Autor: Shutterstock Biedromix to najtańsza opcja na rynku urządzeń wielofunkcyjnych.

Spis treści

  1. Urządzenia wielofunkcyjne na rynku
  2. Jakie funkcje ma Biedromix?
  3. Ile kosztuje Biedromix?

Urządzenia wielofunkcyjne na rynku

Thermomix to urządzenie, które znane jest w Polsce od lat. Z roku na rok zyskuje nowych fanów, którzy nie wyobrażają sobie codziennego gotowania bez tego niezawodnego pomocnika. Minusem jest cena. Zawsze była wysoka, a teraz urządzenie jeszcze zdrożało. Tylko nieliczni mogą sobie na nie pozwolić, ponieważ obecnie cena wynosi 6 tys. zł.

Jakiś czas temu w sklepach Lidl pojawiło się wielofunkcyjne urządzenie, które działa podobnie do swojego droższego odpowiednika. Lidlomix jest o wiele tańszy i można go kupić w marketach stacjonarnych oraz sklepie internetowym. Zakup urządzenia to koszt na poziomie 2499 zł.

Do zacnego grona urządzeń wielofunkcyjnych właśnie dołączyła Biedronka, która oferuje sprzęt z podobnymi funkcjami. Biedromix, czyli PERFECT MIX 2 ELDOM MFC2506, dostępny jest na stronie home.biedronka.pl. Cena urządzenia nie zwala z nóg.

Jakie funkcje ma Biedromix?

Biedromix wyposażony jest w jedenaście elementów oraz regulację temperatury i prędkości. Za jego pomocą można siekać, gotować na parze, prażyć, blanszować i zrobić doskonałe ciasto na pizzę. Kruszy lód, ubija i spienia. Dzięki niemu można deglasować i gotować metodą sous vide Urządzenie wyposażone jest w książkę kucharską, która stale aktualizuje się przez moduł wi-fi.

Ile kosztuje Biedromix?

Urządzenie wielofunkcyjne z Biedronki jest najtańsze w porównaniu do Thermomixa i Lidlomixa. Teraz Biedromix jest dostępny w cenie 1999 zł. Jeżeli zakup odbędzie się w sklepie inernetowym Biedronki pod adresem home.bierdonka.pl, po wpisaniu kodu MIX400 cena urządzenia zostanie pomniejszona o 400 zł. Za dostawę towaru zamówionego do domu nie trzeba już płacić.

Jak robić zakupy i co kupować?