Wiosna na Bulwarach Wiślanych. Co warto zjeść?

2018-03-23 17:48

Pierwszy wiosenny weekend i każdy następny warto spędzić nad Wisłą, na Bulwarach Wiślanych. Czeka na Was moc atrakcji - dla dużych i małych. A co do jedzenia... na Bulwarach jest  pysznie!

Pizza na Bulwarach
Autor: materiały prasowe Bulwary Wiślane Cudowna pizza przyrządzana jest  na miejscu, na Bulwarach Wiślanych

24 marca na Bulwarach Wiślanych  w sportowym stylu będzie można poszukać wielkanocnego zajączka. Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy, tym razem do Bulwaru Literackiego, gdzie czekają na Was atrakcje przygotowane przez animatorów Park Rozrywki Julinek.

Wstąpcie też do Bulwaru Włoskiego na pyszną kawę lub aromatyczną pizzę, wypiekaną na miejscu. Na Bulwarach "obowiązuje" kuchnia włoska w formule restauracji Focaccia działającej przy ulicy Senatorskiej 13/15, prowadzonej przez Włocha Samuele Mariani. W menu znajdziecie pizzę przygotowywaną od podstaw na miejscu, na naturalnym zakwasie i ze składnikami wyselekcjonowanymi przez szefa kuchni. Wybór sałatek, ciepłych panini, makaronów i antipasti z możliwością zabrania zamówionych dań na pobliskie leżaki. A serwowane na Bulwarach  tiramisu wzbudza uznanie niejednego Włocha!

W niedzielę, 25 marca z Bulwarów będzie można  kibicować zawodnikom 13. PZU Półmaraton Warszawski W związku z tym Bulwar Włoski oraz Bulwar Literacki będą czynne od godziny 9.00

 Zapraszamy!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE