Weź udział w konkursie i wygraj atrakcyjne nagrody!

2018-03-23 11:54

Przygotuj ulubione wielkanocne wypieki, zrób zdjęcie swojego wypieku, uchwyć na nim również produkt marki Diamant: Cukier Puder, Cukier Drobny lub Cukier Gruba Rafinada. Dołącz przepis, prześlij całość do 31 marca za pomocą formularza i trzymaj kciuki za wygraną!

Weź udział w konkursie i wygraj atrakcyjne nagrody!
Autor: mat. promocyjne Przygotuj ulubione wielkanocne wypieki, zrób zdjęcie swojego wypieku, uchwyć na nim również produkt marki Diamant: Cukier Puder, Cukier Drobny lub Cukier Gruba Rafinada. Dołącz przepis, prześlij całość do 31 marca za pomocą formularza i trzymaj kciuki za wygraną!

Świąteczne wypieki są twoją pasją? Domownicy i goście są oczarowani twoim cukierniczym kunsztem? Twoje mazurki i baby nie mają sobie równych, a za twój tort bliscy daliby się pokroić?

W takim razie ten konkurs jest dla ciebie! Zobacz, co trzeba zrobić, by wygrać atrakcyjne nagrody i przy okazji ucieszyć bliskich!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE