W Lidlu jeszcze taniej, ale tylko przez 2 godziny dziennie. Jak załapać się na Happy Hours?

2023-04-13 14:33

Klienci Lidla mają powody do zadowolenia. Sieć handlowa właśnie uruchomiła nową promocję w ramach Lidlowego Programu Oszczędnościowego. Od poniedziałku do piątku w godzinach od 11.00 do 13.00 zakupy będą się odbywać pod hasłem Happy Hours.

happy hours w Lidlu
Autor: Shutterstock Happy Hours w Lidlu to jeszcze tańsze zakupy z aplikacją.

Jeszcze tańsze zakupy w Lidlu

Happy Hours to nowa, stała promocja w dyskontach. Od 11.00 do 13.00 przez pięć dni w tygodniu każdy klient Lidla korzystający z aplikacji Lidl Plus otrzyma dodatkowe zniżki na konkretne produkty. W czasie trwania Happy Hours, czyli przez dwie godziny, niektóre artykuły będzie można kupić w o wiele niższych cenach. Informacje o promocjach będą dostępne w aplikacji, gdzie codziennie klienci znajdą nowe kupony rabatowe.

Happy Hours w Lidlu

Happy Hours to akcja promocyjna, którą sieć handlowa uruchomiła w ramach Lidlowego Programu Oszczędnościowego. Stałe godziny promocji to nie tylko pomysł, jak zaoszczędzić pieniądze. Dzięki temu klienci będą mogli zaplanować zakupy i wybierać artykuły w jeszcze bardziej atrakcyjnych cenach.

W czasie trwania „szczęśliwych godzin” można było już kupić olej rzepakowy o 5 zł taniej przy zakupie dwóch opakowań. Kupon w aplikacji Lidl Plus pozwalał też na zakup dwóch sztuk wybranego pieczywa, z czego drugi, tańszy lub w tej samej cenie produkt był gratis.

Jak robić zakupy i co kupować?
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE