To olej czy ocet? Klienci wyśmiewają „nowy hit”, który pojawił się w Biedronce

2023-04-05 11:08

Na początku tygodnia zawrzało na facebookowej grupie „Biedronkowe cuda”. To właśnie tam pojawiło się zdjęcie oleju, które wykonała klientka sklepu. Członkowie grupy zastanawiają się, dlaczego w ofercie sieci handlowej pojawił się produkt, którego kolor budzi poważne wątpliwości.

olej w Biedronce
Autor: Shutterstock Olej czy ocet? Taki produkt sprzedaje Biedronka.

O sprawie przezroczystego oleju z Biedronki poinformowała Wirtualna Polska, która zamieściła zdjęcie wykonane przez klientkę sklepu. „Takie oto cudowne oleje w Biedronce. No powiem wam, że w pierwszej chwili myślałam, że to ocet” – w ten sposób kobieta opisała olej słonecznikowy w cenie 9,29 zł za sztukę. Post wzbudził spore zainteresowanie członków grupy, którzy zamieścili mnóstwo komentarzy wyśmiewających produkt. Wiele osób zaczęło zastanawiać się, czy taki olej jest bezpieczny dla zdrowia.

Wirtualna Polska postanowiła dowiedzieć się więcej w biurze prasowym Biedronki. Według sieci handlowej olej jest pełnowartościowym produktem, a jego jasny kolor jest wynikiem procesu rafinacji i nie wpływa na jego jakość. Dodatkowo w komunikacie podkreślono, że na każdym etapie produkcji i dystrybucji zachowywane są najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz kontrola jakości.

Jak robić zakupy i co kupować?
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE