Ruszają castingi online do 10. edycji "MasterChefa"!

2021-04-02 8:43

Rozpoczęły się poszukiwania kolejnego najlepszego kucharza-amatora w Polsce! Castingi do najpopularniejszego programu kulinarnego na świecie odbywają się ponownie wirtualnie. Wyjątkowa formuła przesłuchań pozwoli jeszcze większej ilości osób na zaprezentowanie swojego talentu i możliwość udziału w dziesiątej, jubileuszowej edycji "MasterChefa"! Kto zachwyci Magdę Gessler, a kto będzie musiał "oddać fartucha"?

Ruszają castingi online do 10. edycji MasterChefa!
Autor: TVN Ruszają castingi online do 10. edycji "MasterChefa"!

Magda Gessler, Ania Starmach i Michel Moran po raz dziesiąty szukać będą najlepszego kucharza-amatora w Polsce. Tylko najlepsi trafią do kuchni "MasterChefa", gdzie zawalczą o 100 tysięcy złotych, kontrakt na wydanie własnej książki kucharskiej i statuetkę dziesiątego polskiego MasterChefa! Kto powtórzy sukces Grzegorza Zawieruchy, Damiana Kordasa i Oli Juszkiewicz?Wszyscy chętni do udziału w "MasterChefie" mogą wypełnić formularz zgłoszeniowy na oficjalnej stronie internetowej www.masterchef.tvn.pl. W ten sposób, nawet mimo dzielącej odległości, każdy będzie mieć szansę zaprezentować swój kulinarny talent! O udział w show może starać się każdy, kto ukończył 18 lat i gotuje amatorsko. Na zgłoszenia czekamy do 25 kwietnia!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE