O domowym gotowaniu i domowych sprawach: nowa książka od Lidl Polska

2020-11-12 9:22

W naszych domach spędzamy ostatnio coraz więcej czasu. Nie tylko w nich odpoczywamy, gotujemy czy śpimy, ale również pracujemy oraz uczymy się zdalnie. Na wszystkich domowych sprawach skupiona jest również nowa, jedenasta książka wydana przez Lidl Polska, która od 9 listopada będzie dostępna w ramach akcji promocyjnej we wszystkich sklepach sieci. W książce znajdziemy przepisy na proste dania, a także porady jak oszczędzać, dbać o ekologię i pielęgnować rośliny, przygotować SPA w domu oraz jak troszczyć się o domowe zwierzęta.

DOM nowa książka Lidl Polska
Autor: materiały prasowe Lidl

Ostatni rok i aktualne wydarzenia wpłynęły na nasze zachowania oraz życie codzienne w wielu obszarach. Większą wagę przywiązujemy teraz do naszego zdrowia i bezpieczeństwa. Wybierając się na zakupy, odwiedzamy sklepy, w których zapewnione są środki bezpieczeństwa – np. płyny do dezynfekcji. Nasze relacje z dziećmi, rodziną i przyjaciółmi, dzięki częstszym rozmowom oraz spędzaniu więcej czasu ze sobą, stają się mocniejsze.

Zmieniło się również postrzeganie przez nas mieszkań oraz domów, które w wielu przypadkach stały się naszym miejscem pracy i zdalnej nauki. W domach spędzamy więcej czasu, przez co szukamy atrakcji, które urozmaicą nam te chwile. Aż 41% badanych konsumentów jest zainteresowanych treściami udostępnianymi w mediach społecznościowych, które dotyczą właśnie spędzania czasu w domu. O wszystkim, co związane jest z domem, znajdziemy również informacje w najnowszej książce wydanej przez sieć Lidl Polska.

Jakie produkty zawsze warto mieć w domowej kuchni? Jak nie marnować żywności i jak dobrze oszczędzać? Dlaczego warto mieć w domu rośliny? Jak przygotować domowe SPA? Jak założyć ogródek na balkonie? Czym nie karmić domowych zwierząt? Na te wszystkie pytania znajdziemy odpowiedzi w nowej książce wydanej przez Lidl Polska. Publikacja „Dom. O domowym gotowaniu, domowych sprawach i domowym szczęściu” będzie dostępna od poniedziałku, 9 listopada, w ramach specjalnej promocji we wszystkich sklepach sieci.

DOM nowa książka Lidl Polska
Autor: materiały prasowe Lidl

Książka została wydana w ponad 1,5 miliona egzemplarzach. Czytelnicy znajdą w niej aż 6 rozdziałów na temat gotowania, oszczędzania, ekologii, domowych roślin i zwierząt czy naturalnej pielęgnacji ciała. Dwa rozdziały – dotyczące roślin oraz domowego SPA – powstały we współpracy z blogerkami, które specjalizują się w tych dziedzinach.

„Duża część z nas spędza ostatnio jeszcze więcej czasu w domu. Nasze mieszkania to w wielu przypadkach nie tylko strefy do relaksu, ale również do pracy oraz nauki. Chcemy być blisko naszych klientów, dlatego postanowiliśmy podzielić się z nimi wskazówkami dotyczącymi sfery domowej. Mamy nadzieję, że książka wzbudzi zainteresowanie i nasi klienci z chęcią będą szukać w niej ciekawych i prostych przepisów czy treści dotyczących nie tylko żywności, ale również ekologii, roślin, zwierząt oraz codziennej pielęgnacji” – mówi Aleksandra Robaszkiewicz, Head of Corporate Communications Lidl Polska.

Książka „Dom. O domowym gotowaniu, domowych sprawach i domowym szczęściu” będzie dostępna w sklepach Lidl w całej Polsce. Aby zdobyć jeden z egzemplarzy, wystarczy zebrać sześć pieczątek. Każda z nich będzie przyznawana klientowi za zakupy o wartości minimum 50 zł (w tym jedno warzywo lub owoc). Szczegóły promocji oraz regulamin będą dostępne na stronie www.lidl.pl. Akcja promocyjna trwa od 9 listopada do 5 grudnia lub do wyczerpania zapasów.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE